График работы:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Заказы на сайте принимаются круглосуточно.

Мы находимся в г. Киеве (Теремки)

0
Мой заказ
Каталог
UAH
 • USD
Сравнение
Добавьте товары для сравнения

Портативний прилад для вимірювання вмісту кисню у воді - це оксиметр AZ-8403

Оксиметр AZ-8403 – це портативний прилад для вимірювання вмісту кисню. Діапазон і точність вимірювання оксиметру AZ-8403 складають 0...199,9% і ±1,5% відповідно, результати вимірювань можна спостерігати на рідкокристалічному дисплеї.

В маркеті контрольно вимірювальної техніки SIMVOLT в великому асортименті присутні різні аналізатори параметрів води і інших розчинів. Для визначення кількості кисню і солі пропонуємо купити оксиметр AZ-8403, ціна приладу низька, якщо врахувати, що він виконує також функції солеміра.

 

Особливості конструкції оксиметру AZ-8403:

 • У оксиметрі розроблена функція компенсації перешкод, пов’язаних з барометричним тиском і солоністю аналізованого простору (рідини або розчину, але не агресивних по своєму хімічному складу).
 • Чутливий елемент в конструкції оксиметру – це електрод Кларка. Що має високу селективність, точність вимірювання рівня кисню.
 • У конструкції використовуються два інтерфейси: RS232, IrDA. (IrDA – інфрачервоний порт передачі інформації між оксиметром і принтером, можлива передача даних на телефон, все залежить від виконаних налаштувань і програмування при його проектуванні і RS232 – що доповнює функції першого тільки тим, що його можливо підключити до старих моделей комп’ютера).
 • У AZ-8403 передбачена функція автоматичного відключення оксиметру, але час, по закінченню якого вимкнеться оксиметр встановлює користувач. Дискретність автоматичних відключень можлива через 20/30/40/60/90/120 хвилин.
 • Домішки солей в аналізованій рідині не є перешкодою для оксиметру AZ-8403, однак є свої обмеження її концентрації. Концентрація солі повинна знаходитися в діапазоні 0 ... 50 ppt. Аналізатор самостійно обчислює концентрацію в аналізованій рідині і немає необхідності в другому приладі – солемірі.
 • Підключення датчика розроблено на гнучкому зчепленні кабелю зі спеціальним портом до оксиметру. Можлива заміна тільки датчика (чутливого елемента), що вельми зручно в разі його поломки. Така конструктивна особливість допоможе Вам заощадити кошти. Його серійний номер P/N: VZ840PAZ.
 • Мембрана в електроді Кларка несе основне навантаження по відділенню кисню в аналізованому середовищі і це призводить до його непридатності. Існує можливість придбати комплект оригінальних мембран 10 штук в упаковці для оксиметра AZ-8403. Її серійний номер P/N: VZ840AAZ.
 • Електроліт, що служить речовиною, в якому відбувається реакція відділення кисню і перетворення в електричний струм має властивість закінчуватися, і необхідно його поповнювати. Для зручного заповнення камери, що містить електроліт можете скористатися оригінальним шприцом (P/N: VM78401A), розробленим під дану конструкцію оксиметра AZ-8403.
 • У комплект входить USB кабель і програмне забезпечення на компакт-диску.

Переваги застосування електрода Кларка в оксиметрах

Використання електрода Кларка є класичним прийомом конструкторів вже багато років. Іноді кажуть, що старі методики застарівають і ми багато в чому з цим згодні, але не в цьому випадку. Це настільки вміло і грамотно розроблена конструкція фіксації рівня кисню в атмосфері і навіть у воді, тому удосконалення та оптимізації вимагають тільки зовнішній вигляд вимірювальних приладів і спосіб виведення інформації про результат вимірювання на більш якісний дисплей (з високою роздільною здатністю, з великим розміром діагоналі і хорошою матрицею дисплея).

Саме в цій моделі конструктори все розробили з урахуванням потреб споживачів в процесі вимірювання. Конструкція електрода Кларка розроблена з урахуванням захисних функцій, що виконує мембрана, в наслідок важливості функцій цього елементу і його вартості. Анод і катод електрода Кларка виготовляють з платини і срібла, а мембрана – це просте пристосування, що не є вартісним, а виконує дуже важливу функцію. Хочемо сказати, що конструктори електрода Кларка підтвердили точність висловлювання «Все геніальне – просто!».

Яким чином електрода Кларка визначає концентрацію кисню в досліджуваному середовищі?

Вимірювання концентрації кисню в аналізованому середовищі відбувається наступним чином. Конструкція електрода Кларка є, умовно кажучи електролітичним елементом, корпус якого наповнюють електролітом, в нього опускають два електроди – анод і катод. Область, наповнена електролітом, обмежена від досліджуваного середовища поліетиленовою або тефлоновою мембраною, що пропускає тільки молекули оксигену, що в свою чергу фіксуються і виводяться на дисплей оксиметру у вигляді електричного вихідного сигналу.

Технічні характеристики оксиметр AZ-8403:

Технічні характеристики

Числовий показник характеристики

Діапазон вимірювання рівня кисню

0…199,9 %

Точність вимірювання рівня кисню

±1,5%

Роздільна здатність вимірювання рівня кисню

0,1%

Діапазон вимірювання рівня кисню в [ppm або мг/л]

0…19,99 ppm або мг/л

Точність вимірювання рівня кисню в [ppm або мг/л]

±1,5%

Роздільна здатність вимірювання рівня кисню в [ppm або мг/л]

0,01

Температура при вимірюванні

0…50°С

Точність вимірювання температури

±0,3°С

Роздільна здатність вимірювання температури

0,1 °С

Допустимий діапазон солоності аналізованої речовини

0…50 ppt

Роздільна здатність визначення солоності речовини

0,1 ppt

Діапазон барометричного тиску при вимірюванні

500…1499 мм. рт. ст. / 66,6…199,9 KПa

Роздільна здатність вимірювання барометричного тиску

1 мм. рт. ст. / 0,1 КПа

Коефіцієнт мембрани

Настроюється

Пам’ять

99 точок

Вимірювання в режимі реального часу

Включено

Інфрачервоний порт IrDA

Включено

Розміри рідкокристалічного дисплея

44 х 26 мм

Робоча відносна вологість

Не перевищує 80 %

Температура зберігання оксиметру

0…60 °С

Відносна вологість при зберіганні оксиметру

Не перевищує 90%

Термін експлуатації сенсора (при правильному технічному обслуговуванні)

Не перевищує 6 місяців

Габаритні розмір винесеного на гнучкому зчепленні чутливого елементу (датчика)

18,5…23 х 140 мм

Довжина гнучкого зчеплення чутливого елемента (датчика)

3,5 м

Габаритні розміри

175х70х33 см

Вага

150 г

Елементи живлення

4 батарейки типу ААА

Комплект поставки: прилад, електрод, запасний електроліт, комплект запасних мембран і ущільнювачів, елементи живлення, пластиковий кейс, інструкція, гарантійний талон.

Пропонуємо звернути особливу увагу на оксиметр AZ-8403, не дивлячись на те, що ціна доступна кожному, він вигідно відрізняється своїми можливостями і технічними характеристиками з серії аналізаторів рівня кисню у воді 84ХХ. У конструкцію цієї моделі внесено додаткову функцію налаштування коефіцієнту мембрани електроду Кларка. Вимірювання рівня кисню в уже згадуваному середовищі можливо проводити при різних показниках тиску (500…1499 мм. рт. ст./66,6…199,9KПa) і навіть при присутності солі (0...50 ppt).

Ці особливості роблять оксиметр універсальним засобом вимірювання, відповідним під різні кліматичні умови вимірювання. Ми готові допомогти Вам визначитися з вибором оксиметру і дати вичерпні відповіді на всі Ваші питання.

Купити оксиметр AZ-8403 дуже просто, достатньо натиснути відповідну кнопку, і заповнити дані для зв’язку з Вами і доставки за вказаною адресою Вашого замовлення в найближчі терміни.

Войти с помощью
Оцените товар
Отправить

Оксиметр для води AZ-8403

Нет в наличии
Артикул: 780
10 450.00 грн
К сравнению
Сообщить, когда появится
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
Характеристики
Класс прибора Полупрофессиональный
Бренд AZ Instruments
Страна-производитель Китай
Страна регистрации бренда Тайвань
Гарантийный срок, мес. 12
Гарантия на измерительный электрод Нет
Автоматическая температурная компенсация (АТК) Да
Возможность замены электрода Да
В чем можно измерять? вода и растворы, напитки, соки (кроме молочных)

Доступные способы доставки:

Самовывоз (Киев) | Новая Почта | Укрпочта | Международная доставка

Подробнее о доставке

Варианты оплаты:

 • Оплата онлайн картой Visa, Mastercard.
 • Наличными или картой при получении товара.
  Оплата возможна в случае самовывоза из нашего офиса или при получении товара в отделении перевозчика, например, Новой Почты (наложенный платёж). Только для физических лиц. В офисе возможна оплата кредитной картой (имеется терминал для оплаты).
 • Перевод на карту ПриватБанка.
  По согласованию с Покупателем возможна частичная или полная предоплата стоимости товара. Только для физических лиц.
 • Безналичной расчет (для юридических лиц).
  Оплата на наш банковский расчетный счет согласно счету-фактуре (с НДС или без НДС), который мы выставляем.
Наверх