Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово.

Ми знаходимось у м. Києві  (Теремки)

0
Мій кошик
Каталог
UAH
 • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Аналіз ґрунту

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Вашій увазі представлені сучасні портативні рішення для грамотного ведення сільського господарства. Вони допоможуть рослинникам самостійно, швидко та легко робити хімічний аналіз грунту, дозволять економити час і кошти, необхідні для звернення в стаціонарні лабораторії, та отримувати високі врожаї.Набір тестів для ґрунту LaMotte фото

Призначення тестів для аналізу ґрунтів

Представлені тести призначені для отримання актуальних та точних даних щодо хімічного складу та структури ґрунту, кількісного вмісту поживних речовин, рівеню рН, вмісту фосфатів, автомобільних мастил та ін.

Агрохімічний комплексний аналіз грунту треба регулярно проводити для підтримання його в стані, необхідному для ефективного розвитку рослинних культур.

Таким чином вдається:

 • дізнатися, чи достатньо в ґрунті поживних речовин;
 • визначити стан виснаги ґрунту, ступеню його забруднення;
 • визначити придатність ґрунту для його засадження, розділивши на відносні фракції піску, мулу і глини;
 • оцінити ефективність меліоративних заходів та характери взаємодії ґрунтів з природними атмосферними речовинами;
 • запланувати необхідний комплекс заходів для удобрення та покращення стану ґрунту;
 • визначити необхідні норми та склад добрив;
 • стежити за зміною властивостей ґрунту, які тим або іншим чином впливають ефективність культивування рослин.

Якщо раніше фермери та городники були змушені шукати, де можна зробити аналіз грунту, звертатися до лабораторій, то зараз дослідження різного типу без клопоту проводяться вдома за допомогою портативних наборів, тест-смужок, тощо. Їх використання не потребує наявності спеціальної освіти, а вартість доступна кожному господарству.

Окрім іншого, деякі аналізатори ґрунтів, наприклад, тести на структуру ґрунту, можуть бути використані в рамках навчання студентів.

Експрес-дослідження ґрунту за доступною ціною

Сучасні виробники пропонують новітні методи аналізу харчових продуктів, води та ґрунтів. Останні дають змогу будь-якому аграрію контролювати показники агрохімічного стану ґрунту в домашніх умовах.

Наприклад, за допомогою простої мобільної лабораторії від американського бренду LaMotte можна провести самостійний аналіз проб ґрунту на вміст фосфору, калію й азоту. Нагадаємо, що нестача цих речовин знижує стійкість рослин до хвороб і призводить до порушень природного розвитку. Дефіцит варто компенсувати добривами. Якщо виявити нестачу поживних речовин до візуальної деградації рослини, можна уникнути проблем з врожаєм, а значить – і фінансових втрат.

Ми пропонуємо замовити домашні тести в місті Київ та в Україні з доставкою. Наш інтернет-магазин пропонує вітчизняні, європейські та американські вироби для аналізу ґрунту, ціна яких доступна як великому агрогосподарству, так і приватному садівникові.

Основним фактором для будь-якої культури є ґрунт або субстрат, на якому вона буде вирощуватися. Для контролю необхідних параметрів ґрунту потрібно застосовувати індикаторні смужки для визначення ph. Технології, які можуть замінити ґрунт у промислових масштабах, включають гідропоніку. Гідропонні культури вирощують в інертних субстратах, при цьому поживні розчини у воді подають до коріння через контрольовані періодичні проміжки часу або у вигляді постійного потоку. Різноманітні види гідропоніки включають припливи та відпливи, техніку поживної плівки (NFT), а також аквапоніку, яка поєднує вирощування риби та ріст культур в одну замкнуту систему.

Ці методи вирощування вимагають спеціального контролю, включаючи температуру води, рН та інтенсивність освітлення, а також додаткові технології, які сприяють виробництву високоврожайних якісних культур. Важливо те, що гідропоніка пропонує рішення для пом’якшення проблем, пов’язаних із землекористуванням, управлінням водними ресурсами та наявними змінами клімату, з потенціалом для міського сільського господарства або використання територій із забудови та навіть підземних споруд. Експрес аналіз ґрунту дозволяє швидко перевірити необхідні показники.

Аналіз ґрунту

Технологія також має потенціал для збільшення можливостей боротьби зі шкідниками та хворобами, а також для органічного вирощування (гідроорганіка). Поєднавши це з досягненнями в області світлодіодного освітлення, ми отримаємо феноменальний потенціал для контрольованого росту врожаю з точки зору щільності поживних речовин і для стимулювання цвітіння для зав’язування плодів. Ці технології, однак, не впливають на вирощені в польовому ґрунті культури, які забезпечують більшість наших глобальних запасів продовольства, і які залишаються предметом тріангуляції використання землі, використання води та зміни клімату.

Як і більшість факторів у їжі, ґрунтознавство не є універсальним. Існує кілька змінних, від мікроклімату, добрив, профілів і щільності поживних речовин, структури ґрунту до глибини ґрунтових горизонтів. Тест індикатор кислотності ґрунту допоможе підтримувати важливий параметр в нормі.

Крім того, ми повинні враховувати потенційний вплив сільськогосподарської практики на ґрунт, включаючи експозицію або надмірне зрошення, що призводить до вимивання поживних речовин із ґрунту, поганого контролю бур’янів та невідповідної оранки та обробітку.

Відповідальне управління ґрунтами є ключовим елементом пом’якшення кліматичних змін. Ґрунти є життєво важливим запасом вуглецю, який все частіше визнається фундаментальним для майбутньої стабільності нашого клімату. Таким чином, оцінка ґрунту має фундаментальне значення не лише для якості врожаю, але й для заохочення стабільності клімату. Існують технології, які можна використовувати для аналізу ґрунту, включаючи інфрачервону (ІЧ) спектроскопію, яка пропонує значні аналітичні можливості з точки зору родючості ґрунту, органічної речовини, рН та важких металів. Купити індикатор кислотності ґрунту можна в інтернет магазині NanoMarket.

Інфрачервона технологія дифузного відбиття використовується в харчовій промисловості для багатьох застосувань, наприклад, для перевірки автентичності сировини з окремих інгредієнтів. Тривають дебати щодо того, які спектри є найбільш придатними для конкретних цілей, наприклад, аналіз ґрунту може використовувати ближній інфрачервоний або середній інфрачервоний діапазон.

Питання про те, чи повинні інструменти бути ручними пристроями для зручності користувача, чи окремі зразки ґрунту слід надсилати в лабораторію для аналізу, є дискусійним. У будь-якому випадку, технологія не замінює розуміння фермером своєї землі та її вимог. Однак у той же час сільське господарство мігрує на землі та використовує водоносні горизонти для зрошення, причому деякі життєздатні землі для вирощування стають потенційно непридатними для вирощування певних культур через опустелювання, спричинене поганим управлінням ґрунтом і водою. Можливо, ці технології можуть підтримувати довгострокові стратегії в рамках викликів управління водними ресурсами, землекористуванням і зміною клімату.

Підприємства агропродовольчої галузі не повинні ігнорувати або недооцінювати можливість захоплення та підтримки якості та безпеки на будь-якому етапі життєвого циклу врожаю.

Контрольний список тестування ґрунту

 • Проведіть ph тест грунту або інші тестування перед посадкою, щоб визначити потенційний дефіцит поживних речовин, дисбаланс pH або надлишок розчинних солей. Це особливо важливо для виробників, які змішують власні середовища.
 • Проводьте тестування середовищ протягом вегетаційного періоду, щоб контролювати живлення культур і рівень розчинних солей.
 • Завжди використовуйте інтерпретаційні дані для конкретного методу дослідження ґрунту, щоб уникнути неправильної інтерпретації результатів.
 • Візьміть зразок ґрунту для дослідження приблизно через 2 години після внесення добрив або в той же день. Якщо присутні гранули добрива з повільним вивільненням, обережно відберіть їх із зразка.
 • У теплиці, де вирощують різноманітні культури, візьміть зразки ґрунту з культур різних видів. Смужки для визначення кислотності ґрунту допоможуть контролювати необхідний параметр.
 • Якщо діагностується проблема, візьміть для порівняння зразок із нормальної та аномальної рослин.
 • Будьте послідовними у всіх процедурах відбору проб кожного разу, коли берете пробу.
 • Не порівнюйте результати аналізів ґрунту в одній лабораторії з результатами, отриманими в іншій. Методи тестування можуть відрізнятися. Те, як інтерпретується випробування ґрунту, є ключем до того, які дії ви повинні вжити на основі випробування ґрунту! Для самостійного моніторингу стану грунту необхідно індикатор кислотності ґрунту купити в https://nanomarket.ua/.

Аналіз ґрунту важливий з кількох причин: для оптимізації виробництва сільськогосподарських культур, для захисту навколишнього середовища від забруднення стоком і вимиванням надлишку добрив, для допомоги в діагностиці проблем культури рослин, для покращення живильного балансу середовищ для вирощування та для збереження гроші та економію енергії, вносячи лише необхідну кількість добрив. Аналіз середовищ перед посадкою дає вказівку на потенційний дефіцит поживних речовин, дисбаланс pH або надлишок розчинних солей. Тест смужки для визначення кислотності ґрунту допоможуть вам швидко провести тести.

Це особливо важливо для виробників, які змішують власні середовища. Тестування середовищ протягом вегетаційного періоду є важливим інструментом для управління живленням культур і рівнями розчинних солей. Щоб ефективно використовувати цей інструмент, ви повинні знати, як взяти зразок грунту, щоб надіслати його на аналіз або для внутрішнього тестування, і вміти інтерпретувати результати тестування.

Тест індикатор кислотності ґрунту і рівня родючості за допомогою аналізу ґрунту є першим кроком у плануванні раціональної програми управління поживними речовинами. Зразки ґрунту з безґрунтових сумішей перевіряються інакше, ніж зразки з польового ґрунту. Існує три широко використовувані методи тестування незабруднених середовищ із використанням води як екстракційного розчину: метод розведення 1:2, екстракт насиченого середовища (SME) і фільтрація Pour Thru. Значення, що представляють кожен метод тестування, відрізняються одне від одного.

Обладнання для моніторингу pH та EC

Багато компаній, що займаються постачанням садівництва, мають обладнання для тестування pH та EC, як правило, у вигляді індикаторні смужки для визначення pH або вимірювачів. Більшість вимірювачів мають температурну компенсацію, однак інструкції, що постачаються з обладнанням, допоможуть виробникам визначити, чи потрібні будь-які коригування, пов’язані з умовами навколишнього середовища. Буферний (стандартизуючий) розчин (рН 4 або 7) слід придбати разом з рН-метрами. Стандартний розчин також слід придбати разом із EC метрами та вимірювачами, щоб переконатися, що обладнання відкаліброване та працює належним чином.

Більшість добрив (за винятком сечовини) є солями, і в розчині вони проводять електричний струм. Таким чином, електропровідність (ЕС або розчинні солі) розчину субстрату вказує на кількість добрив, доступних для коренів рослин. Купити реагенти для аналізу ґрунту та відповідні прилади і тести можна в інтернет магазині NanoMarket.

На додаток до проведення повного аналізу ґрунту, виробники повинні регулярно перевіряти EC та pH середовища для вирощування та води для поливу. Ці перевірки можна проводити на місці за допомогою портативних вимірювачів та тестів або зразки можна надіслати в лабораторію ґрунтових досліджень. Залежно від культури та методів удобрення середовище для вирощування слід перевіряти принаймні щомісяця.

Хорошою ідеєю є надсилання розчину фільтрату, зібраного за допомогою методу Pour Thru, на лабораторний аналіз принаймні один раз протягом вегетаційного періоду, щоб можна було визначити фактичний рівень поживних речовин у контейнері та за потреби скоригувати його. Точність EC та pH-метрів також можна перевірити, відправивши зразок фільтрату до лабораторії принаймні один раз протягом вегетаційного періоду. Якісний набір для аналізу ґрунту допоможе підвищити врожайність культур.

Екстракт насиченого середовища (SME). SME наразі є «найпоширенішим» методом тестування тепличних середовищ без ґрунту, і він майже повсюдно виконується комерційними та університетськими лабораторіями. У цьому тесті з використанням ґрунту та води виготовляють пасту, а потім рідку частину (екстракт) відокремлюють від твердої частини для аналізу pH, розчинної солі та поживних речовин. Для проведення цього тесту необхідні спеціальні навички та лабораторне обладнання. SME, ймовірно, не підходить для використання виробником, якщо теплиця не є достатньо великою, щоб підтримувати лабораторію, для проведення тестів найнято технічно підготовлену людину, і немає зобов’язань щодо частого тестування та відстеження результатів. Щоб самостійно контролювати родючість грунту необхідно набір для аналізу ґрунту купити в https://nanomarket.ua/.

Метод розведення 1:2. Цей метод використовується протягом багатьох років і має хороші інтерпретаційні дані для його підтвердження. У цьому тесті висушений на повітрі зразок ґрунту та води змішуються в об’ємному співвідношенні 1 частина ґрунту до 2 частин води (наприклад, за допомогою мірної чашки). Потім рідкий екстракт відокремлюють від твердих речовин за допомогою фільтрувального паперу лабораторного класу або звичайного кавового фільтра. Потім екстракт готовий для аналізу. Це дуже простий тест для освоєння, і він цілком підходить для тестування рН і розчинної солі на місці в теплицях використовуючи засоби для аналізу ґрунту. Метод 1:2 є дуже хорошим вибором для часового тестування рН і розчинних солей виробниками на місці

Метод проливання фільтрату. Окрім збору зразка ґрунту для тестування, виробники можуть збирати фільтрат із рослин, вирощених у контейнерах, за допомогою методу Pour Thru. Однією з головних переваг проливного фільтрату є те, що не потрібно відбирати або готувати середовище. На відміну від методів SME та 1:2, рослини не потрібно приносити в жертву або турбувати для тестування, оскільки екстракт є фільтратом, зібраним з контейнера під час звичайного зрошення. Фільтрат можна проаналізувати на місці використовуючи засоби для аналізу грунту або його можна надіслати до комерційної лабораторії для повного аналізу поживних речовин. Наскрізний фільтрат найкраще використовувати для постійного моніторингу та графічного відстеження рН і розчинних солей. Щоб цей метод працював найкращим чином, під час відбору проб необхідно розробити протокол зрошення та фільтрації та ретельно його дотримуватися. Наскрізне проливання фільтрату не є хорошим вибором для випадкових перевірок (для цього використовуйте метод 1:2). На жаль, при випадковому використанні "цифри" часто досить мінливі, непереконливі та, ймовірно, ненадійні.

Набори для аналізу ґрунту

Дослідження ґрунту може допомогти в діагностиці проблем рослин і в якісному рослинництві. Відбір проб можна зробити в будь-який час, але якщо необхідне коригування рН, перевірте його якомога раніше перед посадкою. Уникайте відбору зразків ґрунтів, які нещодавно були удобрені. Дотримуйтесь інструкцій щодо конкретних методів тестування.

Відбір проб для методів 1:2 та SME. Метою відбору зразків для дослідження ґрунту є ефективний збір зразків, які найкраще представляють стан поживних речовин культури або проблему, яку необхідно діагностувати. Перший крок полягає в тому, щоб визначити одиницю(и) культури для відбору зразків – поле, теплиця тощо. У змішаній теплиці культури різних видів повинні бути відібрані окремо, щоб тести мали будь-яку цінність. Якщо діагностується проблема, найкраще взяти для порівняння зразки як з нормальних, так і з аномальних рослин. В https://nanomarket.ua/ ви можете купити засоби для аналізу ґрунту від надійних виробників.

Після вибору та реєстрації одиниці врожаю візьміть кілька зразків ґрунту на глибині коренів із кількох горщиків або з кількох ділянок чи грядки (зрізані квіти, тепличні овочі) та змішайте їх у чистій ємності. Відбір зразків у такий спосіб важливий, оскільки зразок з одного горщика чи ділянки може бути аномалією (надто високі чи занизькі значення), яка не відображає врожай у цілому. Відбір і аналіз ґрунту окремо з 10 різних горщиків був би найкращим, але й найдорожчим способом!

Для випробувань 1:2 і SME фактичний зразок ґрунту береться керном або комбінованим зразком з усіх глибин горщика або лише з кореневої зони (тобто частини, де коріння найбільш активне). Ніколи не беріть зразки лише з поверхні – рівень поживних речовин і розчинних солей тут завжди буде набагато вищим, ніж у кореневій зоні та складених зразках, і, як наслідок, буде переоцінено родючість. NanoMarket пропоную купити засіб для аналізу землі, щоб завжди контролювати необхідні параметри.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.