Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово.

Ми знаходимось у м. Києві  (Теремки)

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Аналіз ґрунту

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Вашій увазі представлені сучасні портативні рішення для грамотного ведення сільського господарства. Вони допоможуть рослинникам самостійно, швидко та легко робити хімічний аналіз грунту, дозволять економити час і кошти, необхідні для звернення в стаціонарні лабораторії, та отримувати високі врожаї.Набір тестів для ґрунту LaMotte фото

 

Призначення тестів для аналізу ґрунтів

Представлені тести призначені для отримання актуальних та точних даних щодо хімічного складу та структури ґрунту, кількісного вмісту поживних речовин, рівеню рН, вмісту фосфатів, автомобільних мастил та ін.

Агрохімічний комплексний аналіз грунту треба регулярно проводити для підтримання його в стані, необхідному для ефективного розвитку рослинних культур.

Таким чином вдається:

  • дізнатися, чи достатньо в ґрунті поживних речовин;
  • визначити стан виснаги ґрунту, ступеню його забруднення;
  • визначити придатність ґрунту для його засадження, розділивши на відносні фракції піску, мулу і глини;
  • оцінити ефективність меліоративних заходів та характери взаємодії ґрунтів з природними атмосферними речовинами;
  • запланувати необхідний комплекс заходів для удобрення та покращення стану ґрунту;
  • визначити необхідні норми та склад добрив;
  • стежити за зміною властивостей ґрунту, які тим або іншим чином впливають ефективність культивування рослин.

Якщо раніше фермери та городники були змушені шукати, де можна зробити аналіз грунту, звертатися до лабораторій, то зараз дослідження різного типу без клопоту проводяться вдома за допомогою портативних наборів, тест-смужок, тощо. Їх використання не потребує наявності спеціальної освіти, а вартість доступна кожному господарству.

Окрім іншого, деякі аналізатори ґрунтів, наприклад, тести на структуру ґрунту, можуть бути використані в рамках навчання студентів.

 

Експрес-дослідження ґрунту за доступною ціною

Сучасні виробники пропонують новітні методи аналізу харчових продуктів, води та ґрунтів. Останні дають змогу будь-якому аграрію контролювати показники агрохімічного стану ґрунту в домашніх умовах.

Наприклад, за допомогою простої мобільної лабораторії від американського бренду LaMotte можна провести самостійний аналіз проб ґрунту на вміст фосфору, калію й азоту. Нагадаємо, що нестача цих речовин знижує стійкість рослин до хвороб і призводить до порушень природного розвитку. Дефіцит варто компенсувати добривами. Якщо виявити нестачу поживних речовин до візуальної деградації рослини, можна уникнути проблем з врожаєм, а значить – і фінансових втрат.

Ми пропонуємо замовити домашні тести в місті Київ та в Україні з доставкою. Наш інтернет-магазин пропонує вітчизняні, європейські та американські вироби для аналізу ґрунту, ціна яких доступна як великому агрогосподарству, так і приватному садівникові.

 

Вгору