Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово.

Ми знаходимось у м. Києві  (Теремки)

0
Мій кошик
Каталог
UAH
 • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Джерела безперебійного живлення

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Джерело безперебійного живлення — це пристрій, який протягом певного періоду часу продовжує подавати електроенергію у разі відключення електропостачання. Він може захистити ПК, жорсткі диски, сервери, модеми, маршрутизатори від несподіваних відключень електроенергії, а також захистити важливі дані та виробниче обладнання.

Як ДБЖ продовжує постачати електроенергію у разі відключення електроенергії? Конструкція насправді досить проста. Спочатку живлення передається від джерела живлення до ДБЖ. Електроенергія надходить прямо до обладнання, і в той же час вона зберігається в акумуляторних батареях всередині ДБЖ. А у разі відключення електроенергії чи іншої надзвичайної ситуації ці акумуляторні батареї використовуються для живлення кожного пристрою. Таким чином електроенергія подається безперервно, не зупиняючись ні на мить.

Джерела безперебійного живлення

У ДБЖ використовується кілька типів акумуляторних батарей, але найпоширенішими є свинцево-кислотні батареї та літій-іонні батареї.

Свинцево-кислотні акумулятори також використовуються в автомобільних акумуляторах. Початкова вартість встановлення може бути низькою, але недоліком є те, що їх потрібно замінити приблизно через 3 – 5 років.

З іншого боку, початкова вартість літій-іонних батарей трохи вища, але вони не вимагають заміни близько 10 років. Оскільки в тому самому об’ємі можна зберігати більше електроенергії, ніж свинцево-кислотні батареї, перевага полягає в тому, що обладнання можна захищати протягом більш тривалого періоду часу.

Таким чином, очікується, що літій-іонні батареї стануть основним напрямком дбж у найближчому майбутньому.

Призначення та необхідність використання ДБЖ

ДБЖ стали незамінними як для приватних компаній, так і для державних установ. Інфраструктура промисловості та життя сповнена речей, які потребують електроенергії, таких як системи, які повинні працювати, дані, пов’язані з клієнтами та грошима, а також обладнання, яке буде пошкоджено, якщо не вжити необхідних заходів.

 • Необхідність при використанні в якості контрзаходу проти відключення електроенергії. ДБЖ необхідний в першу чергу під час відключення електроенергії, яке може статися щодня. Наприклад, відключення електрики може статися, коли сильний вітер пошкодить дроти, або птахи можуть гніздитися на електричних проводах або стовпах, що може спричинити відключення електроенергії.
 • Необхідність в якості резервного джерела живлення/аварійного джерела живлення. ДБЖ також необхідний як резервне джерело живлення та аварійне джерело живлення у разі стихійних лих, таких як землетруси, тайфуни та пожежі. Відключення електроенергії в цих випадках може тривати тривалий час. В інтернет магазині https://nanomarket.ua/ ви можете придбати дбж для сигналізації та для живлення роутерів.

Основні сфери застосування ДБЖ

 1. Для ноутбуків і ПК. Можна легко уявити, що персональний комп’ютер має бути забезпечений електрикою під час відключення електроенергії. Дані, що зберігаються на вашому комп’ютері, можуть бути втрачені, якщо раптово буде припинено подачу електроенергії через відключення. У гіршому випадку сама комп’ютерна система може бути пошкоджена, і ви не зможете відновити дані. Також важливо зберігати дані на периферійних пристроях комп’ютера. Особливо сьогодні деякі бізнес-операції базуються на передумові підключення до Інтернету. Такі дані, як керування клієнтами, обробка замовлень і облік, зберігаються в хмарі, і компанії не можуть навіть запустити програмне забезпечення без підключення до Інтернету. Якщо вам потрібно продовжити роботу під час відключення електроенергії, вам потрібно буде використовувати ДБЖ разом із генератором для резервування електроенергії.
 2. Для серверів. Сервер зберігає всі види даних, наприклад системні та веб-електронні листи. Якщо відключення електроенергії спричинить збій у роботі системи або пошкодження даних, це може завдати серйозної шкоди всій компанії. Для запобігання такій ситуації необхідний ДБЖ.
 3. Для промисловості. Є багато галузей, які повинні використовувати ДБЖ:
  • У медичній сфері. Сфера медицини є типовим прикладом необхідності ДБЖ. У лікарнях є операційні, відділення інтенсивної терапії, відділення інтенсивної терапії новонароджених та інші медичні приміщення, життєво важливі для життя людини. На цих ділянках є різні медичні прилади, в тому числі прилади моніторингу пацієнтів (монітори біологічної інформації). У малоймовірному випадку відключення електроенергії ми можемо втратити життя, які можна було врятувати. Дуже важливо продовжувати подавати електроенергію за допомогою ДБЖ.
  • У фінансовій сфері. ДБЖ також незамінні у фінансовій сфері. Наприклад, якщо основна банківська система банку зупиняється через відключення електроенергії, не тільки зустрічні транзакції, але й транзакції банкоматів та Інтернет-банкінгу будуть неможливі. Крім того, якщо постачання електроенергії в центрі обробки даних буде перервано, усі дані в основній банківській системі можуть бути втрачені.
  • На виробництві. Ви можете подумати, що ДБЖ непотрібні на заводах та інших виробничих майданчиках, оскільки вони не мають прямого впливу на людські життя. Проте все ще є області, де необхідний ДБЖ. Наприклад, на виробництві використовується шліфувальний верстат. Це інструмент для точного регулювання в мікронних одиницях усіх видів частин, пов’язаних із життям людини, таких як деталі авіаційних двигунів, автомобільні гальмівні диски, підшипники, що використовуються в двигунах побутової техніки, наприклад персональних комп’ютерів. Ця шліфувальна машина керується машиною, яка обробляє об'єкт з оптимальним положенням і силою.
   Що робити, якщо під час роботи шліфувальної машини зникне електроенергія? Шліфувальний верстат, що обертається на високій швидкості, втратить належне положення та силу для обробки, і об’єкт або шліфувальний верстат можуть бути пошкоджені. Крім того, сам верстат може бути пошкоджений осколками розбитого шліфувального круга. Якщо це станеться, це може призвести до величезних економічних збитків.
   ДБЖ також необхідний при використанні 3D-принтера. Коли ви працюєте над тим, що займає багато часу, можливо, ви не зможете відновити роботу з того місця, на якому ви її призупинили. З ДБЖ ваша робота не припиниться навіть під час відключення електроенергії.

ДБЖ

В інтернет магазині NanoMarket ви можете придбати надійні дбж для роутерів та іншого електрообладнання за конкурентними цінами на ринку. Всі продукція постачається з інструкціями українською мовою та необхідними сертифікатами якості.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.