Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово.

Ми знаходимось у м. Києві  (Теремки)

0
Мій кошик
Каталог
UAH
  • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Засоби догляду за оселею

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Екологічно чисті засоби для прибирання оселі стають все більш популярними в усьому світі. Очікується, що до 2029 року ринок досягне приблизно 12 мільярдів доларів. Але що таке екологічно чисте прибирання?

Екологічне очищення означає використання екологічно чистих продуктів, які не завдають шкоди навколишньому середовищу. Існує багато продуктів, тому важливо визначити, які з них найкращі. Якщо ви наймете відповідних професійних прибиральників, вони використовуватимуть найкращі продукти для екологічного прибирання вашого будинку.

Засоби догляду за оселею

Чому потрібно використовувати засоби для екологічного очищення?

  1. Застосування екологічно чистих продуктів. Стандартні засоби для чищення можуть виділяти в повітря леткі органічні сполуки (ЛОС). Коли ЛОС реагують з іншими забруднювачами повітря, вони сприяють забрудненню повітря. Миючі засоби стають одним із основних джерел забруднення повітря.

Забруднювачі повітря сприяють глобальному потеплінню та зміні клімату. У той час, коли температура підвищується в багатьох регіонах земної кулі, настав час діяти. Перехід на екологічно чисті миючі засоби допомагає!

Хімічні речовини в стандартних миючих засобах також сприяють забрудненню води. Коли багато хімічних речовин потрапляють у каналізацію, вони потрапляють у воду та шкодять водним мешканцям. Серед іншого, хімічні речовини перешкоджають розмноженню морських організмів.

Ідеальний догляд за будинком — це перехід на екологічні продукти, що зменшують ваш вплив на навколишнє середовище. Їх інгредієнти часто піддаються біологічному розкладанню, тому вони руйнуються, не завдаючи шкоди довкіллю.

  1. Використання екологічної упаковки. На жаль, не можна переробити більшість одноразового пластику, в якому часто містяться засоби для чищення. Багато компаній мають на меті скоротити кількість одноразового пластику, який вносить значний внесок у забруднення довкілля. Екологічно чисті продукти пропонують рішення, які рятують мільйони продуктів, які забруднюють навколишнє середовище.

Наприклад, ви можете придбати концентрований засіб, якого вистачить надовго. Крім того, деякі компанії використовують біологічно розкладну або багаторазову упаковку. Це можливо, оскільки немає корозійних речовин у складі продукту.

Подумайте, скільки різних продуктів існує для кожної кімнати будинку. Деякі екологічно чисті продукти також є багатоцільовими. Тож ви можете використовувати один або два засоби для очищення свого будинку!

  1. Менше контакту з подразниками та алергенами. Звичайні миючі засоби можуть мати багато подразників, які викликають алергію. Люди відчувають проблеми з диханням, закладеність носа або нежить через звичайні миючі засоби.

Ви можете зробити домашні натуральні миючі засоби самостійно, але не отримати потрібного результату. Тому краще застосовуйте екологічні засоби для прибирання оселі, оскільки багато з них мають менше подразників. Вибирайте екологічно чисті продукти без парфумів, синтетичних ароматизаторів, хлору, відбілювача, сульфатів або барвників.

Звичайні засоби для чищення можуть сильно вплинути на навколишнє середовище та здоров'я людини. Щоб зменшити кількість алергенів у домі, також важливо постійно прибирати. Подумайте про те, щоб найняти професійних прибиральників для ретельного екологічного очищення вашого будинку.

  1. Збереження власного здоров’я. Стандартна чистка містить не тільки подразники. Хімічні речовини також можуть впливати на дихальну систему людей без алергії. При дослідженнях встановлено, що щотижневе використання відбілювача підвищує ризик розвитку хронічної обструктивної хвороби легень (ХОЗЛ).

Стандартні засоби для чищення включають такі хімічні речовини, як канцерогени, тератогени, мутагени, нейротоксини, ендокринні руйнівники. Усе це може вплинути на ваше здоров’я, коли ви з ними контактуєте. Деякі з них можуть викликати опіки, пошкодження легенів або навіть випадкове отруєння.

Екологічне прибирання є безпечним варіантом, особливо якщо вам важко зі стандартними продуктами. Такі симптоми, як головний біль, кашель і чхання, можуть зникнути. Ви будете спокійні, що продукція не зашкодить ні вашим рідним, ні гостям, ні домашнім тваринам, ні вам! Онлайн магазин https://nanomarket.ua/ пропонує купити засоби догляду за оселею від відомих брендів: NanoPhos, NanoTekas, Nanoprotech, Yochem, WEIMAN.

  1. Турбота про чутливу шкіру. Екологічно чисте очищення не використовує подразники, які можуть викликати певні реакції на шкірі. Шкіра може пересихати та подразнюватися, якщо є шкідливі хімікати. Подразнення шкіри може призвести до контактного дерматиту, який викликає дискомфорт, свербіж і біль.

Екологічно чисті продукти не містять агресивних хімікатів, таких як формальдегід і відбілювач. Це зменшує ймовірність шкірної реакції внаслідок очищення, наприклад контактного дерматиту.

Прибирання з екологічними продуктами також може допомогти вашому психічному здоров'ю. Якщо ви знаєте, що продукти викликають проблеми зі здоров’ям, наприклад висипання на шкірі, це контрпродуктивно! Але за допомогою екологічно чистого очищення ви можете захистити своє фізичне та психічне здоров’я.

  1. Продукція не тестується на тваринах. Багато екологічно чистих продуктів також нешкідливі для тварин! Це означає, що продукція не тестувалася на тваринах і вона менш шкідливі від виробництва до використання.
  2. Підтримуйте компанії, які піклуються про майбутнє. Бренди екологічно чистих засобів для прибирання роблять свій внесок у зеленішу планету та майбутнє для всіх. Багато брендів також роблять внесок у майбутнє іншими способами. Ви можете знайти бренд, який підтримує заходи для збереження довкілля, у які ви вірите. Важливо підтримувати бізнес, орієнтований на захист планети, щоб заохотити більше наслідувати їх приклад. Перегляньте веб-сайти брендів, щоб дізнатися більше.
  3. Висока рентабельність екологічних товарів. Попит на екологічно чисті миючі засоби означає, що вони не повинні коштувати дорожче. Продукти доступні за конкурентоспроможними цінами, і ви заощаджуєте гроші завдяки виробам багаторазового використання в довгостроковій перспективі. Крім того, ви можете заощадити гроші, якщо у вас немає проблем зі здоров’ям, які потребують лікування.
  4. Обов’язково перейдіть на екологічно чисте прибирання. Стандартні варіанти очищення спричиняють негативний вплив на здоров’я людини та навколишнє середовище. Тому змінюйте свої засоби на екологічно чисті, навіть якщо ви не помічаєте жодних особистих негативних наслідків. Ваш перехід до екологічно чистого очищення має значення!

Засоби догляду за будинком

Це дійсно приносить користь! Більше не турбуйтеся про різкі хімічні запахи або їх вплив на домашніх тварин після прибирання. Ви можете розслабитися, знаючи, що з найкращими екологічно чистими миючими засобами ваш дім у безпеці.

Інтернет магазин NanoMarket пропонує найкращі екологічні засоби для прибирання будинку. Якщо у вас виникли питання зверніться до менеджерів нашої компанії.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.