Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово.

Ми знаходимось у м. Києві  (Теремки)

0
Мій кошик
Каталог
UAH
  • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Екрануючі матеріали

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Сьогодні електромагнітні поля присутні всюди, будь то вдома чи на робочих місцях (5G, Wi-Fi, високовольтна лінія електропередач). Вплив цих електромагнітних полів став серйозною проблемою суспільства.

Фільтри для екранованих приміщень — це практика зменшення електромагнітного поля в просторі шляхом блокування поля бар’єрами з провідних або магнітних матеріалів.

Ефективні рішення для захисту від електромагнітних хвиль

Стратегії електромагнітного екранування все частіше застосовуються при будівництві нових будівель і легко модернізуються в існуючих конструкціях, щоб зменшити інтенсивність випромінювання в житлових або робочих приміщеннях.

Екрануючі матеріали використовуються для зменшення впливу на мешканців будівлі електромагнітного випромінювання, що випромінюється сусідніми джерелами мікрохвильового та радіочастотного випромінювання, а також для захисту чутливого електронного обладнання від перешкод.

В інтернет магазині NanoMarket представлені спеціальні засоби для ефективного екранування житлових, комерційних і громадських будівель від електромагнітного випромінювання.

Екрануючі захисні решітки та фліси

Екрануючі решітки використовуються для зовнішніх робіт, вони морозостійкі та стійкі до гниття. Їх можна встановлювати в стінах або бетонних конструкціях, під черепицею тощо. Легкі решітки можна прикріплювати до гіпсокартону, дерев’яних рам або приклеювати на гладкий бетон чи інші основи.

Матеріали, придатні для широкого спектру застосувань, де потрібен високий ступінь ослаблення випромінювання, і можуть бути укладені вільно або можуть бути приклеєні чи прикріпленні, наприклад, на гіпсокартон/дерев’яну поверхню. https://nanomarket.ua/ постачає широкий асортимент сіток для всіх можливих проектів екранування та надає технічні рекомендації щодо найбільш підходящого матеріалу та процедури встановлення для вашого проекту. У нас ви також можете придбати матеріали для заземлення.

Екрануючий фліс HNG100 (100 дБ при 1 ГГц) застосовують для захисту від високочастотних і низькочастотних електромагнітних випромінювань. В інтер’єрі його використовують в якості основи під шпалери для стін, стелі та підлоги, для обклеювання гіпсокартонних конструкцій, для екранування пристроїв тощо.

Екрануючі фліси та захисні решітки є універсальними, і їх можна вставляти в будівельні матеріали під час будівельних чи ремонтних робіт або практично в будь-яку існуючу конструкцію. Екрануючі решітки та фліси, як правило, поставляються в рулонах шириною 1 метр.

Заземлення систем екранування

Спеціалісти рекомендують підключати системи екранування стін до електричного заземлення, використовуючи кабель на заземлення, для особистої безпеки та для запобігання генерації електромагнітних полів низької частоти через з’єднання поля з системою електропроводки будівлі.

З’єднання заземлення зі стінами, обробленими екрануючою фарбою, легко виконати за допомогою комплекту для з’єднання заземлення, який зазвичай складається зі сталевої пластини, яка пригвинчується до екрануючої стіни з провідним ворсом на тильній стороні, щоб забезпечити гарне з’єднання з фарбою або сітчастою поверхнею. Компанія NanoMarket постачає всі матеріали, необхідні для підключення вашої системи екранування до заземлення.

Електропровідні екрануючі фарби

Ефективним і простим рішенням для внутрішнього та зовнішнього екранування є нанесення спеціальної електропровідної фарби на стіни та стелі. Електропровідна фарба доступна в кількох композиціях і складається з частинок вуглецю, зважених у високоякісному акриловому зв’язуючому компоненті. Вони не містять металевих компонентів і мають високу стійкість до корозії. В інтернет магазині NanoMarket можна придбати екрануючі фарби Yshield та всі необхідні засоби для заземлення.

Матеріали для електромагнітного екранування

Фарба наноситься валиком (можна також розпиленням), як і стандартна декоративна емульсійна фарба. Провідний шар фарби чорного кольору можна згодом пофарбувати одним або двома шарами декоративної фарби для стін або фасаду. Фарба є водостійкою та демонструє високу адгезію до багатьох стандартних будівельних та оздоблювальних матеріалів, таких як цемент, штукатурка, цегляна кладка, емульсійна фарба для стін тощо. Фарби не містять токсичних розчинників, пластифікаторів чи будь-яких інших токсичних інгредієнтів.

Фарби для захисту від електромагнітних хвиль є ефективним і простим у реалізації рішенням для захисту від електромагнітного забруднення.

Інтернет магазин https://nanomarket.ua/ пропонує якісні екрануючі матеріали від надійних виробників. Якщо у вас виникли складнощі при виборі екрануючих матеріалів або ви не знаєте як правильно наноситься магнітна фарба — зверніться до менеджерів нашої компанії за професійною консультацією.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.