Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово.

Ми знаходимось у м. Києві  (Теремки)

0
Мій кошик
Каталог
UAH
 • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Засоби для скла

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Керування автомобілем вимагає від вас постійної гарної видимості. Такі прості проблеми, як туман і конденсат, можуть погіршити огляд під час руху по дорозі. Засіб від запотівання скла в машині та знання простих порад і прийомів технічного обслуговування допоможе водіям залишатися пильними на дорозі, не турбуючись про спотворення огляду під час водіння. Водіння під дощем або взимку досить небезпечне, а поганий огляд через запітніле лобове скло лише погіршить ситуацію.

Небезпечно їздити із запітнілим лобовим склом, тому що потрібна ідеальна видимість на дорозі. Знання того, що спричиняє запотівання лобового скла, допоможе вам вибрати правильні методи його усунення.

 • Температура. Запотіло лобове скло – звичайне явище, коли існує різниця температур між внутрішньою та зовнішньою сторонами автомобіля. Туман влітку виникає через гаряче повітря ззовні, яке потрапляє на лобове скло та охолоджується кондиціонером, що працює всередині автомобіля. Туман взимку виникає, коли прохолодне повітря ззовні потрапляє на відносно тепле лобове скло. Антитуман для авто NANOTEKAS допоможе справитися з проблемою запотівання скла.
 • Брудне лобове скло. Коли на лобовому склі є бруд, пил і сміття, воно притягує вологу. Волога, спричинена різницею температур, посилить запотівання вітрового скла, якщо воно вже забруднене.
 • Механічні проблеми. Механічні проблеми з салонними фільтрами іноді також можуть призвести до запотівання вітрового скла. Багато автомобілів, випущених після 2000 року, мають цей салонний фільтр. Він видаляє пил, пилок і забруднення, щоб підтримувати якість повітря в салоні. Цей фільтр впливає на обігрівач і кондиціонер у вашому автомобілі. Якщо в салонному фільтрі занадто багато сміття, це може погіршити якість повітря, а також спричинить більше запотівання лобового скла. Надійний засіб від запотівання скла авто можна знайти в інтернет магазині https://nanomarket.ua/.

Засоби для скла

Як позбутися запітнілого лобового скла взимку?

Щоб зберегти належну видимість, важливо знати, як видалити туман з автомобіля. Регулярне очищення автомобіля та фільтрів має бути частиною звичайного технічного обслуговування автомобіля. Однак різниця температур є динамічною, і вам потрібно знати прості речі, які ви можете зробити, щоб уникнути запотівання під час швидкої їзди.

Нижче наведено деякі поради, які ви можете зробити, щоб уникнути запотівання вітрового скла під час керування автомобілем або використайте спеціальний засіб для скла автомобіля.

 1. Наберіть тепло. Їдучи в мороз, хочеться, щоб у салоні автомобіля було тепло і приємно. Отже, підвищення тепла в салоні вашого автомобіля забезпечить вам затишок. Це також допоможе вам уникнути запотівання, оскільки гаряче повітря може містити більше вологи, ніж холодне. Гаряче повітря всередині автомобіля збиратиме вологу, утримуючи її подалі від лобового скла. Це мінімізує запотівання в холодну погоду.
 2. Використовуйте кондиціонер. Інший варіант – вимкнути обігрівач і включити кондиціонер. Змійовики охолодження кондиціонера втягують вологу з повітря, тим самим зменшуючи вологість зсередини автомобіля та лобового скла. Засіб для скла авто компанії NANOTEKAS ефективно запобігає потінню скла та дзеркал.
 3. Зупиніть рециркуляцію повітря. Ще один спосіб швидко усунути туман – довести температуру автомобіля до рівня температури на вулиці. Якщо просто припинити циркуляцію повітря, холодне сухе повітря потрапить у ваш автомобіль. Сухе повітря також поглинає вологу, допомагаючи уникнути запотівання вітрового скла.
 4. Відкрийте вікна. Якщо запотівання викликає проблеми під час водіння, злегка відчиніть вікна. Холодне сухе повітря ззовні буде проникати всередину і видаляти вологе повітря всередині автомобіля. Коли волога видаляється зсередини, це може допомогти зменшити запотівання. Також швидко позбутися туману в авто допоможе рідина від запотівання скла Yochem.

Як позбутися запітнілого лобового скла влітку?

Коли температура на вулиці вища, це також може призвести до запотівання. Знати, як видалити туман із лобового скла, коли надворі спекотно, важливо для комфортного та безпечного водіння.

Нижче наведено кілька простих порад, як швидко зменшити запітніле лобове скло:

 1. Використовуйте склоочисники. Швидко скористайтеся склоочисниками, щоб видалити конденсат із зовнішнього боку вітрового скла або використайте засіб для автоскла NANOTEKAS або Yochem.
 2. Вимкніть кондиціонер. Влітку ви можете захотіти, щоб у вашій машині було комфортно й прохолодно. Однак така різниця температур може призвести до більшого запотівання. Ви можете збільшити температуру в салоні автомобіля, повернувши ручку кондиціонера вниз. Кращий і швидкий спосіб – повністю вимкнути кондиціонер на деякий час.
 3. Вимкніть рециркуляцію повітря. Влітку вимикайте рециркуляцію повітря всередині автомобіля, щоб уникнути холодного повітря всередині автомобіля. Температура ззовні та всередині швидко вирівнюється, зменшуючи запотівання вітрового скла. Сучасні засоби для скла автомобіля ви можете придбати в офісі компанії NanoMarket в місті Київ.

Поради щодо запобігання запітнінню лобового скла

Хоча намагатися запобігти запотіванню лобового скла дуже важливо, є кілька простих порад, яких кожен може дотримуватися, щоб зробити лобове скло більш стійким до запотівання. Прості поради щодо догляду за лобовим склом можуть значно допомогти водієві в екстремальних погодних умовах.

Порада №1 Використовуйте миючий засіб для скла машини з нашатирним спиртом. Коли ви чистите автомобіль, вибирайте засіб для миття вікон з аміаком для лобового скла. Цей очищувач можна використовувати для внутрішньої сторони лобового скла, щоб уникнути запотівання. Використовуйте очисник горизонтальними або вертикальними рухами, щоб очистити бруд і сміття. Використовуйте його регулярно, щоб мінімізувати запотівання.

Порада №2 Використовуйте крем для гоління на лобовому склі. Поширений трюк, щоб запобігти запітнінню, це залишити тонкий шар крему для гоління на лобовому склі. Такий засіб для лобового скла діє як бар’єр для вологи, таким чином не даючи молекулам вологи прилипнути до лобового скла. Візьміть трохи крему або піни для гоління і чистим сухим рушником нанесіть їх на внутрішню частину лобового скла. Потім візьміть інший сухий рушник і відполіруйте внутрішню частину лобового скла, щоб видалити залишки крему для гоління. Ви не повинні бачити крем для гоління на лобовому склі, коли закінчите процес полірування.

Порада №3 Використовуйте режим свіжого повітря замість рециркуляції. Використовуйте кондиціонер всередині автомобіля в режимі свіжого повітря. Це запобігає рециркуляції повітря, яка продовжує циркулювати вологе повітря. Коли свіже повітря надходить ззовні, воно регулюватиме температуру та запобігатиме запотіванню вітрового скла. Також можна використати відповідний спеціалізований засіб для скла машини, щоб уникнути запотівання.

Порада № 4 Тримайте взуття та одяг сухим. Йдучи по мокрій або засніженій дорозі, роса прилипає до вашого взуття. Витираючи взуття насухо тканиною перед тим, як сісти в автомобіль, ви зменшите вологість усередині автомобіля. Цей простий крок може бути корисним для запобігання запотіванню лобового скла.

Порада № 5 Регулярно перевіряйте систему HVAC. Система опалення, вентиляції та кондиціонування повітря (HVAC) усередині вашого автомобіля є важливою для підтримки відповідної температури в салоні. Якщо система HVAC працює несправно, це може спричинити значну різницю температур, що призведе до запотівання вітрового скла. Регулярно перевіряйте свою систему HVAC, найнявши професіоналів для її очищення та ремонту.

Як прибрати конденсат в машині?

Коли ви поспішаєте вранці, ви не можете витрачати час на зміну налаштувань опалення чи кондиціонування автомобіля. Необхідно швидко вжити заходів для зміни налаштувань температури під час руху. Але ви можете уникнути накопичення вологи протягом ночі, щоб не витрачати багато часу на очищення запітнілого лобового скла вранці.

Що викликає конденсат в автомобілі? Найпоширенішою причиною утворення конденсату є різниця між внутрішньою та зовнішньою температурою автомобіля. Це стає все більш поширеним явищем для старих автомобілів. Взимку тепле повітря з салону потрапляє на лобове скло, яке охолоджується зовнішньою температурою. Це призведе до конденсації та запотівання.

Як зупинити утворення конденсату всередині автомобіля? Засіб для автомобільного скла призначений для запобігання запотіванню, запобігає запотіванню вітрового скла. Ці миючі засоби залишають тонкий шар захисного покриття на внутрішньому лобовому склі, щоб волога не прилипала безпосередньо до лобового скла. Багато комерційних засобів для чищення ефективно очищають лобове скло від бруду та сміття. Завжди використовуйте чисту та суху тканину з мікрофібри, щоб видалити залишки миючого засобу.

Уникайте мокрих предметів у салоні. Будь-які вологі предмети всередині автомобіля неодмінно сприятимуть утворенню конденсату. Якщо у вас в машині мокре взуття, рушники, ганчірки або парасольки, вони виділятимуть вологу в повітря, висихаючи. Вологе середовище в салоні вашого автомобіля призведе до збільшення конденсату та туману на лобовому склі. Ніколи не залишайте мокрі речі в машині на ніч, оскільки накопичення вологи може створити проблеми, коли ви їдете вранці.

Придбайте автомобільний вологопоглинач. Найкращий спосіб висушити машину – залишити машину відкритою на кілька годин. Це чудово працюватиме влітку. Однак взимку цей варіант неможливий. Ви можете використовувати комерційний засіб проти запотівання скла – автомобільний поглинач вологи, щоб зберегти салон сухим. Ви можете зробити поглиначі вологи за допомогою силікагелю.

Найкращі засоби проти запотівання вікон автомобіля

Коли ви хочете придбати засіб від запотівання лобового скла автомобіля, ви можете бути здивовані, виявивши, що на ринку не так багато варіантів, а серед тих, які стверджують, що працюють, відгуки можуть бути неоднозначні. Це тому, що конденсат зазвичай можна очистити, ввімкнувши кондиціонер взимку та обігрівач влітку. Але якщо це не привабливий (або навіть неможливий варіант), ви можете звернутися до більш профілактичних заходів.

Що викликає запотівання вікон? Запотіло лобове скло (або навіть дзеркала у ванній кімнаті чи окуляри) може бути тимчасовою проблемою, але це може викликати розчарування, а іноді створити небезпечні умови для керування. І якщо ви коли-небудь замислювалися, чому це взагалі відбувається, ось просте пояснення: коли холодне повітря контактує з вологим, на поверхні скла може утворюватися шар конденсату. Щоб уникнути цього неприємного явища ви можете купити засіб антидощ від відомих виробників KRISTALL та NanoTekas.

Як використовувати засіб проти запотівання?

Незалежно від того, чи є вони в спреї чи пляшці, яку можна стиснути, усі ці засоби для обробки на основі рідини працюють майже однаково — вони залишають невидиме покриття на внутрішніх скляних поверхнях, яке призначене для збору вологи та швидкого її розсіювання. Проте варто пам’ятати, що ці продукти є найефективнішими, якщо ви повністю дотримуєтесь інструкцій із застосування. Також зауважте на термін повторення процедури нанесення, який може значно відрізнятися.

Нанокераміка для скла NANOTEKAS NANOWIPER. Цей засіб розроблено таким чином, щоб залишати невидиму плівку на внутрішній стороні ваших вікон, яка притягуватиме воду, очищаючи їх від туману. В нашому інтернет магазині https://nanomarket.ua/ ви можете купити антидощ для машини. Дія засобу на поверхні скла триває від 9 до 12 місяців. Майте на увазі, що для досягнення найкращих результатів вам потрібно буде докласти додаткових зусиль, щоб забезпечити правильне застосування засобу антизапотівання. Це означає, що рясно розпиліть його на чисте скло, протріть його паперовим рушником або тканиною зі 100 % бавовни, дайте достатньо часу, щоб воно висохло, а потім відполіруйте.

Гідрофобна кераміка для лобового скла KRISTALL – унікальний засіб- антидощ купити в Україні можна в інтернет компанії NanoMarket. Перед застосування обов’язково очистіть поверхні, нанесіть засіб відповідно до інструкції та якісно відполіруйте безворсовою тканиною. Гідрофобний захист поверхні триватиме до 1 року. Оригінальні товари від запотівання вікон авто відомих брендів представлені в нашому інтернет маркеті, у нас ви можете купити антидощ в Україні.

Засіб від запітніння скла автомобіля NANOTEKAS ANTIFOG 100 мл. Як обговорювалося раніше, застосування засобів проти запотівання є досить трудомістким завданням, тому що, якщо ви не підготуєте вікно ретельно, обробка, швидше за все, не спрацює. Спрей для скла авто – чудовий варіант, якщо ви хочете, щоб захист від запотівання тривав довго. Цей засіб має передову формулу, яка запобігає запітнінню вікон протягом кількох місяців. Перед використанням, переконайтеся, що ваші вікна чисті. Потім розпиліть розчин безпосередньо на вікно та рівномірно нанесіть його серветкою з мікрофібри. Переверніть тканину на суху сторону для останнього полірування.

Водовідштовхувальне покриття для скла і дзеркал YOCHEM створює на оброблених поверхнях захисний шар для захисту від вологи, пилу та бруду. Спрей для скла та дзеркал також підходить для екранів, окулярів, дзеркал, вітрин, скляних душових кабін. Просте застосування розчину робить спрей ще привабливішим для користувачів.

Немає нічого гіршого, ніж їхати жвавою вулицею і запотівають вікна. Це не тільки неприємно, але й може створити надзвичайно небезпечну ситуацію, коли ви не знаєте що вас чекає попереду. Але не хвилюйтеся – ви можете зробити багато речей, щоб запобігти запотіванню вікон автомобіля. Чим протерти лобове скло зовні?

Кілька речей можуть спричинити запітніння вікон автомобіля. Найчастіше причиною є висока вологість. Коли повітря на вулиці вологіше, ніж повітря всередині автомобіля, на вікнах може утворюватися конденсат.

Засоби для автомобільного скла

Іншою причиною запітнілих вікон є те, що система кондиціонування у вашому автомобілі не працює належним чином. Якщо кондиціонер не дме холодне повітря, вікна можуть запотіти. Нарешті, якщо у вашому автомобілі є витоки, це також може призвести до запітніння вікон Щоб позбутися запотівання потрібно спеціалізований засіб для скла купити в https://nanomarket.ua/.

Тепер, коли ми знаємо, що спричиняє запотівання вікон автомобіля, давайте розберемося, як уникнути цієї ситуації.

 • Відкрийте вікна автомобіля. Найпростіший спосіб уберегти вікна автомобіля від запотівання – відкрити вікно, хоча б трохи. Вихід частини повітря з салону автомобіля допоможе вирівняти різницю температур зовні та всередині автомобіля. Це в першу чергу запобіжить утворенню водяної пари на ваших вікнах.
 • Використовуйте антизапотівач. Більшість автомобілів у наш час оснащені осушувачем або антизапотівачем. Це нагрівальний елемент, розташований на внутрішній стороні лобового скла. Осушувач допоможе запобігти утворенню конденсату, зберігаючи внутрішню частину вітрового скла теплою. Купити засіб для скла машини від відомих виробників можна в офісі компанії NanoMarket в місті Київ.
 • Спробуйте увімкнути кондиціонер. Ще один спосіб запобігти запітнінню вікон автомобіля – увімкнути кондиціонер. Запуск кондиціонера в автомобілі допоможе видалити вологу з повітря всередині автомобіля. Тільки переконайтеся, що не запускаєте його на максимум, оскільки це може призвести до запотівання вікон.
 • Тримайте під рукою ганчірку. Якщо у вас запітніли вікна автомобіля, і ви не вжили жодних із зазначених вище профілактичних заходів, ви завжди можете скористатися серветкою з мікрофібри, щоб витерти конденсат. Тільки не використовуйте агресивні хімічні засоби для чищення лобового скла, оскільки це може його пошкодити. Краще купити нано засіб для скла, який надовго позбавить вас від проблеми запотівання.
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.