Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово.

Ми знаходимось у м. Києві  (Теремки)

0
Мій кошик
Каталог
UAH
  • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Засоби захисту від електромагнітного випромінювання

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

У наш час захист від електромагнітних полів потрібен не тільки промисловим робочім, але й звичайній людині.

Відомо, що електромагнітне випромінювання негативно впливає на організм людини. Воно провокує високий рівень втомлюваності, головні та сердечні болі, тощо. Повсякденне використання мобільної техніки, побутових магнітних електроприборів (наприклад, мікрохвильової печі), телекомунікаційних мереж ставить у зону ризику більшість населення планети. У найбільшій небезпеці перебувають люди, що працюють з високовольтними передачами.

Забезпечте себе, свою родину або своїх працівників ефективними засобами захисту від електромагнітного випромінювання: все необхідне ви можете замовити у інтернет-магазині “Наномаркет”!Засоби захисту від електромагнітного випромінювання фото

 

Персональний захисний одяг

Вперше питання індивідуального захисту було розглянуто ще у 50-х роках минулого століття радянськими спеціалістами і стосувалося людей, що працювали з високовольтними мережами. Тоді ж були розроблені перші методи захисту від електромагнітних випромінювань, найефективнішим з яких було запровадження персональної екранованої екіпіровки.

В нашому каталозі ви можете купити екрановану шапочку зі спандексу, яка поєднує в собі нейтральний повсякденний дизайн та функцію захисту при контакті з безпровідними інтернет, теле та радіомережами та побутовими електроприладами.

 

Екрануючі будівельні матеріали

Екрануючі нано фарби та тканини використовуються при ремонті або будівництві приміщень для протидії негативному впливу електромагнітних полів і мінімізації наслідків від їх впливу. Екрануюча тканина використовується для виготовлення штор, занавісок, ширм у промислових, домашніх, медичних та лабораторних приміщеннях.

Захистіть себе та своїх близьких з високотехнологічними засобами від “Наномаркет”! У нас ви можете купити десятки унікальних виробів для захисту свого здоров'я. Наприклад, тести води на вміст нітратів, хлору, міді і таке інше.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.