Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово.

Ми знаходимось у м. Києві  (Теремки)

0
Мій кошик
Каталог
UAH
 • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Люмінесцентні стрічки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Можливо, ви бачите маркувальні або світловідбиваючі стрічки, які використовуються на вашому підприємстві, і не замислюєтесь над цим. Зрештою, ви вже знаєте, що тут є відступ або потенційно небезпечна частина обладнання, тому може здатися, що стрічка вам не надто допоможе. Однак на робочому місці люмінесцентна стрічка відіграє неймовірно важливу роль.

Стрічка для розмітки наклеюється на поверхні об’єктів для різноманітних цілей, зокрема для привернення уваги до небезпеки, виявлення нерівних поверхонь або низьких просвітів, позначення меж і шляхів, окреслення планів аварійних виходів тощо. Вони часто мають відбиваючі властивості, що виділяє їх з навколишніх поверхонь, тому працівники закладу та відвідувачі помічають їх та інформацію, яку вони передають.

Люмінесцентні стрічки

Як використовувати люмінесцентні стрічки?

Люмінесцентні стрічки яскравого кольору застосовують для маркування обладнання, ідентифікації небезпеки та будівельних пристосувань, проходів, коридорів, сходів, бар’єрів тощо. А саме, ці світловідбиваючі стрічки ідеально підходять для підсвічування ключових зон. Однак стрічки потрібно правильно розміщувати та накладати, щоб вони добре функціонували.

Правильне використання люмінесцентних стрічок залежить від того, чи використовуються вони на обладнанні чи для позначення небезпеки та пристосувань.

Люмінесцентна клейка стрічка використовується на обладнанні та пристосуваннях. Під час маркування обладнання, пристосувань або небезпек дотримуйтеся таких вказівок:

 • Розмістіть світловідбиваючу стрічку біля лівого чи правого зовнішнього краю обладнання, щоб їх було легко видно. Для пристосувань і небезпек переконайтеся, що стрічка розміщена в зоні, яку можна легко побачити з усіх кутів.
 • Стрічку також слід розміщувати на крайніх виступах більшого обладнання, щоб забезпечити її видимість.
 • Переконайтеся, що стрічка прикріплена правильно, міцно й акуратно. Якщо стрічка не прикріплена або розташована під тупим кутом, її важко побачити.
 • Стрічка, яка використовується для виділення небезпеки, повинна супроводжуватися відповідними знаками безпеки.

Загальні застосування світловідбиваючої стрічки

 • Одяг. Для тих із вас, хто прагне покращити свою видимість під час тренувань уночі або працює в місцях із прохідним транспортом, невелика стрічка, що світиться приклеєна до зовнішньої сторони піджаків чи сорочок, може значно допомогти.
 • Транспортні засоби та причепи. Одне з найпоширеніших застосувань світловідбивної стрічки — це бокові та задні частини транспортних засобів, рухомого складу чи причепів. Незважаючи на те, що більшість із них уже мають відбивачі, багато компаній і людей бачать переваги у збільшенні видимості, додавши додаткові. Це може бути справді корисним, якщо транспортний засіб або причіп припарковано в частково затемненому місці або в зоні інтенсивного руху вночі або в умовах слабкого освітлення.
 • Човни та кораблі. Люмінесцентна стрічка на верхній стороні, розмірах і нижній стороні вашого корабля може мати велике значення для видимості та безпеки. Очевидні точки розміщення включають виступаючі частини та виступаючі краї (хоча також варто подумати про низькі дверні отвори). Можливо, ви не подумали про нижню частину човна. Якщо найгірше все-таки станеться і корабель перекинеться, пошук з повітря буде легшим, якщо на місці буде світловідбиваюча стрічка, яка допоможе привернути увагу рятувальників. Це особливо актуально для рятувальних плотів і невеликих суден.
 • Дитячі рюкзаки та одяг. Необхідно наклеїти світловідбиваючі стрічки на дитячий одяг та рюкзаки, якщо діти йдуть до школи або зі школи взимку. Це покращить їх видимість для водіїв автомобілів та інших транспортних засобів.
 • Болларди та стовпи. Це вже одне з найпоширеніших застосувань світловідбиваючої стрічки, особливо, коли вони встановлені в місцях із слабким освітленням (наприклад, підземні автостоянки). Підвищення видимості боллардів, поручнів безпеки, опорних стовпів розміщеннмя світловідбиваючої стрічки на/навколо них може мати значний сенс у безпеці.
 • Виступи та сходинки. Світловідбиваюча стрічка чудово підходить для виділення раптових перепадів або підйомів на землі. Вузька смужка на краю сходинки може значно підвищити усвідомленість і допомогти запобігти спотиканню або ймовірності падіння.

Люмінесцентні клейкі стрічки

 • Об’єкти, які низько розміщені. Вдома чи на робочому місці невелика світловідбиваюча стрічка може значно покращити видимість низьких дверних прорізів, предметів і просвітів. Це можуть бути входи в садові сараї, гаражні двері, які іноді залишаються на половині висоти, або труби у підвалі, що проходять низько.
 • Маркувальна стрічка для складських підлог може бути дуже ефективним і добре помітним способом позначення зон безпеки або небезпеки на заводах чи складах. Зони вільного доступу навколо обладнання під високою напругою, небезпеки падіння знизу та окреслення шляхів аварійного виходу — це лише три потенційні застосування.

Як ви можете бачити з наведеного вище списку, світловідбиваюча стрічка має дуже багато потенційних застосувань на додаток до звичайних застосувань, таких як дорожні знаки безпеки, робоче спорядження, маркування та ідентифікація транспортних засобів.

Якщо вам потрібна якісна люмінесцентна стрічка звертайтесь в інтернет магазин https://nanomarket.ua/. Дізнатися більше про наш асортимент можна тут.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.