Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово.

Ми знаходимось у м. Києві  (Теремки)

0
Мій кошик
Каталог
UAH
 • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Аналіз повітря

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Розбили ртутний термометр або галогенну лампу? Відчуваєте різкий неприємний запах у помешканні? Турбує сталий головний біль, безсоння, металевий присмак у роті та інші тривожні симптоми без видимих причин? У комплекті інших запобіжних заходів пропонуємо зробити хімічний аналіз повітря на вміст ртуті та формальдегіду у повітрі.

Перед тим, як залучати спеціалістів та витрачати кошти на лабораторні дослідження, ми рекомендуємо перевірити стан повітря власноруч за допомогою побутових експрес-тестів.

Аналіз повітря на на формальдегід

Тест для визначення рівню ртуті

Розбитий термометр – джерело забруднення повітря ртуттю у побуті номер один. Після такого інциденту концентрація ртуті в повітрі закритого приміщення може перевищувати норму у дві сотні разів.

Обробка рослин засобами захисту також є приводом для аналізу складу повітря у вашій оселі. Адже ртуть входить до складу пестицидів, залишки яких можна принести на одязі та взутті після роботи у саду чи городі.

Ще одним джерелом випаровування небезпечної речовини є будівельні матеріали низької якості. Виробники з “чорного” ринку, що виробляють та реалізують несертифіковані матеріали, використовують сировину з домішками ртуті. З часом летючі речовини починають випаровуватися й отруювати вашу домівку.

Тому робити “профілактичне” дослідження повітря щороку не буде зайвим. Тим паче, що експрес аналіз повітря, ціна якого доступна кожному, не вдарить по вашій кишені та не потребує спеціальних навичок.

Тест для визначення рівню формальдегіду

Багато оздоблювальних матеріалів: полівінілхлоридні стелі та вікна, покриття для підлоги, деякі шпалери можуть виділяти формальдегід, що входить до їх складу, протягом тривалого часу.

Меблі з ДСП, фанери, ДВП, МДФ виділяють формальдегід упродовж перших днів-місяців, в залежності від якості матеріалу та відповідальності виробників.

Якщо у вас виникли підозри щодо забруднення повітря у вашій оселі, пропонуємо замовити набори для аналізу у м. Київ або в Україні з доставкою.

Якість повітря, яким ви дихаєте, може сприяти таким проблемам зі здоров’ям, як астма та алергія. І забруднюючі речовини наражають нас на хвороби не лише у зовнішньому повітрі. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), 9 із 10 людей у всьому світі регулярно дихають забрудненим повітрям. А 93 % дітей віком до 18 років живуть у середовищі з концентрацією забруднення, що перевищує стандарти безпечної якості повітря ВООЗ. Тест на формальдегід у повітрі допоможе вам визначити наявність цієї шкідливої речовини в повітрі вашого будинку.

Ви не завжди можете контролювати якість зовнішнього повітря, але ви можете забезпечити краще здоров'я своєї родини, покращивши якість повітря в приміщенні. Це починається з визначення рівнів забруднювачів у приміщенні та пошуку способів відновити хороше повітря.

Аналіз повітря

Зробіть свій дім безпечнішим впровадженням простих, але дієвих кроків.

 1. Придбайте спеціалізовані тести для аналізу повітря або монітор якості повітря в приміщенні. Якщо ви відчуваєте симптоми, які, на вашу думку, пов’язані з якістю повітря в приміщенні, вам необхідно тест смужки на ртуть купити в інтернет магазині NanoMarket. Ви також можете придбати монітор якості повітря – це недорогий спосіб визначити проблему. Відстежуючи рівні забруднення повітря в приміщенні, ви можете вжити заходів, щоб повернути свіже повітря у свій дім. Які домішки чи забруднювачі має вимірювати моніторинг якості повітря? Шукайте тести та датчики якості повітря, які забезпечують такі вимірювання якості повітря:
  • Вологість – вказує на можливість розвитку цвілі.
  • Ртуть – ненароком розбитий термометр може наробити багато шкоди для здоров’я. Надійні тест смужки ртуть купити можна в https://nanomarket.ua/.
  • Температура – вказує на можливість створення некомфортних умов проживання.
  • ЛОС (леткі органічні сполуки) – це хімічні забруднювачі, визначені EPA як потенційні джерела проблем із якістю повітря в приміщенні та походять від будівельних матеріалів, килимів тощо.
  • Рівень твердих часток (PM 2,5) – це рівень пилових кліщів та інших алергенів, присутніх у повітрі.
  • AQI (індекс якості повітря) – вимірювання якості повітря, яке EPA використовує для визначення ризику проблем зі здоров’ям, пов’язаних із забрудненням у приміщенні та на вулиці.

Деякі монітори якості повітря надають додаткову інформацію, як-от якість зовнішнього повітря та рівень вуглекислого газу. Однак перераховані вище фактори є найважливішими вимірюваннями для станції моніторингу якості повітря. В офісі нашої компанії ви можете купити тест на пари ртуті від надійних виробників.

 1. Оцініть симптоми здоров'я. Після того, як ви отримаєте показники базової якості повітря, може бути корисно відстежувати симптоми здоров’я протягом кількох тижнів. Спробуйте проаналізувати, чи можете ви віднести їх до певної території чи певного часу доби. Наприклад, якщо ви відчуваєте закладеність носу і головний біль лише в офісі, якість повітря у вашому домі може бути не причиною.

Види симптомів, які ви відчуваєте, також можуть надати підказки про джерело проблеми. Щоб убезпечити своє помешканні від небезпечних речовин вам необхідно тест на формальдегід купити в NanoMarket. Нудота та сплутаність свідомості ближче до симптомів небезпечного рівня чадного газу вдома. Першіння в горлі або сльозяться очі частіше є ознаками алергічної реакції на потенційні забруднювачі.

Порадьтесь зі своїм лікарем. Хоча це може бути корисним для оцінки ваших симптомів під час виявлення проблем із якістю повітря, детектор якості повітря ніколи не замінить медичну консультацію. Ви завжди повинні спочатку проконсультуватися зі своїм лікарем, щоб визначити найкращий курс дій щодо симптомів, які ви відчуваєте. Для систематичного моніторингу якості повітря в приміщенні ви можете купити тест на ртуть в місті Київ в офісі нашої компанії.

 1. Контролювати рівень чадного газу та радону. Двома найнебезпечнішими речовинами, які можуть впливати на якість повітря в приміщенні, є чадний газ і радон. Чадний газ, який часто називають «тихим вбивцею», – це безбарвний газ без запаху, який може досягати небезпечних рівнів у погано вентильованих приміщеннях. Через небезпеку для домашніх тварин, людей похилого віку та дітей рекомендовано проводити тести для аналізу повітря (чадного газу) на всіх рівнях будинку.

Агентство з охорони навколишнього середовища (EPA) стверджує, що тривалий вплив радону є другою провідною причиною раку легенів. Якщо у вашому домі виявлено рівень радону, вам слід негайно звернутися за професійною допомогою.

 1. Придбайте очищувач повітря. Після того, як засоби для аналізу повітря виявили потенційні проблеми з якістю повітря у вашому домі, очищувач повітря може вирішити деякі ваші проблеми. Очищувачі повітря допомагають хворим на астму та алергію, видаляючи з повітря тверді частинки.

Очищувачі повітря очищають повітря двома методами. Перший полягає у вивільненні негативно заряджених іонів, через що забруднюючі речовини прилипають до навколишніх поверхонь. Інший метод полягає у використанні фільтрів HEPA для фільтрації та збору частинок із повітря.

Деякі очищувачі повітря обіцяють фантастичні речі, підкріплені сумнівними науковими термінами. Щоб не потрапити в оману обов’язково читайте відгуки про пристроїв, які покращують якість повітря в домі.

Вам також потрібно буде трохи обслуговувати очищувач повітря, щоб підтримувати якість повітря на найвищому рівні. Будьте готові замінити повітряний фільтр, коли він заб’ється. Деякі моделі також оснащені попереднім фільтром, який можна мити, який затримує більші залишки (наприклад, шерсть домашніх тварин) і допомагає іншому фільтру залишатися чистим довше. В інтернет маркеті https://nanomarket.ua/ ви можете купити засоби для аналізу повітря.

 1. Викличте спеціаліста з якості повітря. Якщо ви помітили проблеми з якістю повітря в приміщенні, ви можете зробити кілька необхідних речей, як-от прочистити канали та встановити детектори чадного газу. Але деякі проблеми з якістю повітря в приміщенні, як-от наявність спор цвілі, ртуті або радону, можуть бути більш невловимими та потребують професійної допомоги.

Тести для аналізу повітря

Зверніться до ліцензованих професіоналів, які спеціалізуються на послугах з якості повітря. Якщо ви нещодавно робили ремонт, відкривали стіни, щоб відремонтувати сантехніку, або виявили у своєму домі цвіль, якість повітря в приміщенні може погіршитися.

Найпоширеніші скарги, пов’язані з проблемами якості повітря в приміщенні:

 • Подразнення очей, носа або горла.
 • Головні болі.
 • Запаморочення.
 • Втома.

Астма, гіперчутливий пневмоніт і лихоманка через зволожувач повітря також пов’язані з тривалим впливом забруднювачів повітря в приміщенні. Якщо у вас виникли будь-які з цих симптомів, вам слід звернутися за медичною допомогою та розглянути можливість професійного тестування якості повітря в приміщенні, щоб визначити потенційні джерела забруднення повітря в приміщенні.

Щоб самостійно тестувати параметри повітря вам необхідно тест для аналізу повітря купити в NanoMarket.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.