Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово.

Ми знаходимось у м. Києві  (Теремки)

0
Мій кошик
Каталог
UAH
 • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Антиграфіті покриття

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Вандалізм є широко поширеним явищем майже в усіх містах, де графіті, написи та теги часто псують фасади будівель, вуличні меблі та громадський транспорт. Видалення графіті — дорогий захід для підприємців та міста. Крім фінансових витрат, багато продуктів, які використовуються для видалення графіті, також містять шкідливі ЛОС, які можуть завдати шкоди навколишньому середовищу. Мийки високого тиску можуть використовувати галони води, намагаючись видалити фарбу, а тривале використання може пошкодити поверхню. Покриття проти графіті стали простим і надійним рішенням для запобігання графіті в першу чергу.

Антиграфіті покриття

Що таке антиграфіті покриття?

Антиграфіті покриття часто використовуються для підтримки та захисту конструкцій або поверхонь протягом тривалого часу після їх завершення. Хоча існує багато типів покриттів, покриття проти графіті наноситься на поверхню, щоб запобігти приклеюванню до неї фарби графіті.

Сучасні покриття проти графіті створює спеціальну нано захисну плівку між поверхнею та фарбою, запобігаючи появі плям і дозволяючи швидко та легко очищати поверхні. Покриття проти графіті можна наносити валиком, пензлем або розпиленням, залежно від лінійки продуктів, і класифікують їх як одноразові, напівпостійні, стійкі та покриття на основі наночастинок.

 1. Одноразові покриття проти графіті створюють на поверхні прозорий плівковий бар’єр, тож у разі вандалізму саме покриття можна легко видалити, поглинаючи фарбу та залишаючи нижню частину без графіті. Матеріали, які використовуються для цих типів покриттів, як правило, недорогі та складаються з воску або полімерів, які утворюють слабкі зв’язки з поверхнею, що дозволяє їх легко видалити. Після їх видалення захист стіни потрібно оновлювати, що в довгостроковій перспективі може коштувати як часу, так і грошей. Одноразові покриття найкраще використовувати на таких поверхнях, як деревина, оскільки їм не потрібно вбиратися в матеріал, як це відбувається з стійкими покриттями. Такі покриття також є кращими для фресок та інших художніх поверхонь, оскільки вони не будуть глянцевими, як стійкі покриття, які можуть спотворити зображення та фарбу під ними.
 2. Напівперманентні покриття проти графіті — це міцні, найчастіше акрилові, покриття, які можуть скидати шари після кожного чищення. Подібно до одноразових покриттів, їх необхідно видалити, але це відбувається протягом більш тривалого періоду часу, і їх можна повторно наносити, коли покриття повністю зноситься. Напівстійкі покриття ідеально підходять для таких поверхонь, як стіни з натурального каменю та історичні будівлі, оскільки їх можна легко очистити гарячою водою або під високим тиском, не пошкоджуючи матеріал під ними.
 3. Постійні антиграфіті покриття. Найбільш стійкі покриття проти графіті потрібно наносити лише один раз для довготривалого захисту. Після вандалізму для очищення поверхні часто використовують простий розчинник, який очищає фарбу від графіті та залишає область під нею безпечною та чистою. Постійні антиграфіті покриття добре працюють на більшості поверхонь і можуть бути як плівкоутворюючими, так і не плівкоутворюючими. Плівкоутворюючі покриття можуть використовувати смоли з полімерів, таких як поліуретан і фторовані вуглеводні, для створення твердої захисної плівки на підкладці, щоб запобігти проникненню фарби графіті на поверхню. Графіті малюнки з легкістю стираються з поверхонь.
 4. Покриття проти графіті на основі наночастинок — це новий інноваційний тип первинного покриття, популярність якого зростає. Використовуючи основний сполучний полімер, реакційноздатні та нереакційноздатні частинки кремнезему утворюються групами на поверхні. Гідрофобні та олеофобні ліганди прищеплюються до кремнезему, у результаті чого утворюється покриття, яке запобігає прилипанню фарби на водній та масляній основі до поверхні. Нанопокриття проти графіті забезпечують найефективніший захист і на сьогоднішній день стали більш широко використовуваною формою попередньої обробки поверхонь.

Як і на які матеріали наносити антиграфіті покриття?

Покриття проти графіті можна використовувати на багатьох поверхнях, включаючи метал, бетон, камінь і мармур.

Антиграфіті нанопокриття

Їх можна легко наносити пензлями, валиками або розпиленням, особливо в промислових цілях, що являється ідеальним захисним рішенням для будь-якої поверхні, розташованої в легкодоступних громадських місцях і зазвичай підданих вандалізму, включаючи, наприклад:

 • Залізничні станції та станції метро.
 • Вагони громадського транспорту.
 • Вуличні знаки та меблі.
 • Лавки, рекреаційне обладнання та інші громадські паркові меблі.
 • Віконниці та огорожі.
 • Пам'ятники та фасади будівель.

NanoMarket офіційний постачальник широкого асортименту високотехнологічних хімічних товарів вітчизняного і зарубіжного виробництва. Якщо у вас виникли питання при виборі захисних покриттів проти графіті обов’язково зверніться до менеджерів нашої компанії.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.