Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово.

Ми знаходимось у м. Києві  (Теремки)

0
Мій кошик
Каталог
UAH
  • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Захист металевих конструкцій

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Щоб зрозуміти, чи робить щось антикорозійний захист металевих конструкцій, спочатку важливо зрозуміти, що таке корозія. Корозія — це хімічна реакція при якій спотворюється і псується структурна цілісність та зовнішній вигляд металів. Реакція відбувається, коли метал реагує з окислювачем із навколишнього середовища.

Кожен вид металу має індивідуальні електрохімічні властивості. Електрохімічні властивості визначають тип корозії, до якого вразливі конкретні метали. Залізні інструменти схильні до утворення іржі після тривалого впливу вологи. Мідь тьмяніє через вплив погоди. Деякі метали більш стійкі до корозії, ніж інші. Однак жоден метал не застрахований від усіх видів корозії.

Захист металевих конструкцій

Як запобігти корозії?

Існують різні способи запобігання корозії. Вони залежать від навколишнього середовища та самого металу.

  1. Використання корозійностійкого металу. Використання корозійностійкого металу є одним із найпростіших способів запобігти корозії. Такі метали, як нержавіюча сталь і алюміній, стійкі до корозії. Такі метали зменшують потребу в додатковому захисті від корозії. Інші корозійностійкі метали включають оцинковану сталь, бронзу, мідь і латунь.
  2. Нанесення захисного покриття. Покриття створює захисний шар на металі. Покриття діє як бар’єр між окислюючими елементами атмосфери та металевими частинами. Фарбування є одним із найпоширеніших засобів досягнення цього захисного шару. Ще одним поширеним способом покриття є гальванізація. Гальванізація передбачає покриття основного металу тонким шаром цинку. Сучасні покриття можуть використовувати наноцинк для захисту від корозії.
    Ще одним способом покриття є використання порошку. Порошкове фарбування передбачає нанесення порошку на чистий метал з подальшим нагріванням металу. У ході цього процесу порошок сплавляється в дуже гладку, суцільну плівку. У цьому процесі може працювати безліч порошкових композицій. Приклади включають: поліестер, акрил, уретан, нейлон і епоксидна смола.
  3. Вжиття заходів для контролю середовища. Корозія виникає внаслідок реакції між металами та газами в навколишньому середовищі. Таким чином, можна зменшити реакції, контролюючи середовище. Мінімізація може бути такою ж простою, як зменшення впливу дощу або морської води на ваші метали.
  4. Боротьба з корозією за допомогою катодного захисту. Катодний захист здійснюється за допомогою витратного анода. Процес, відомий як гальванізація, включає нанесення хімічно активного металу на зовнішню сторону металу, який ви хочете захистити. Катодний захист використовується в сталевих трубах, які переправляють паливо або воду, у корпусах кораблів, морських нафтових платформах та резервуарах-нагрівачах.
  5. Боротьба з корозією за допомогою анодного захисту. Анодний захист має передбачає покриття металу, який ви хочете захистити, менш активним металом. Наприклад, ви можете покрити сталь із сплаву заліза оловом, яке менш реакційно здатне. Анодний захист є стандартним для резервуарів з вуглецевої сталі, в яких зберігаються каустична сода та сірчана кислота.
  6. Нанесіть інгібітори корозії. Інгібітори корозії — це хімічні сполуки, які знижують швидкість корозії матеріалу, якщо сплав або метал контактують із рідиною при додаванні до газу або рідини. Інгібітори корозії також діють за допомогою нанесення на металеві поверхні. Інгібітори створюють тонку захисну плівку, що запобігає окисленню.

Антикорозійні властивості та покриття відіграють важливу роль у запобіганні корозії та захисті в різних галузях промисловості та застосуваннях. В інтернет магазині https://nanomarket.ua/ представлена фарба атмосферостійка для металевих поверхонь за конкурентними цінами на ринку України.

Нанозахист металевих конструкцій

Чи є недоліки використання антикорозійних покриттів?

Одним із потенційних недоліків використання антикорозійних покриттів є те, що вони можуть утримувати вологу під покриттям, якщо їх не нанести належним чином. Ця захоплена волога може призвести до корозії, якщо цю проблему не вирішити швидко.

Важливо проконсультуватися зі спеціалістом з корозії на етапі планування вашого проекту, щоб переконатися, що будь-які потенційні недоліки враховано та відповідно пом’якшено.

Антикорозійні покриття ефективно захищають металеві поверхні від руйнування внаслідок впливу корозійних елементів, таких як волога, сольові бризки, окислення або різні екологічні чи промислові хімічні речовини.

На ринку доступно багато різних типів антикорозійних покриттів, кожне з яких має свої унікальні переваги особливо нанопокриття. Якщо у вас виникли труднощі при виборі необхідного захисту для металевих конструкцій — зверніться до команди професіоналів NanoMarket. Менеджери нашої компанії допоможуть підібрати відповідне захисне покриття від зносу та корозії.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.