Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово.

Ми знаходимось у м. Києві  (Теремки)

0
Мій кошик
Каталог
UAH
  • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Тепловізори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Тепловізійна камера працює шляхом виявлення та вимірювання інфрачервоного випромінювання або теплової енергії, що випромінюється від об’єктів, і представлення їх у формі «зображення» або «термограми». Це виконується за допомогою спеціального об’єктива камери та датчика зображення, який чутливий до частот в інфрачервоній області електромагнітного спектру.

Датчики зображення або тепла побудовані як сітка пікселів, які перетворюють інфрачервоні хвилі, що потрапляють на них, в електронні сигнали. Потім сигнали обробляються в колірну карту різних температурних значень і градієнтів всередині основного корпусу тепловізора. Кольорова карта відображається на екрані і може бути використана для подальшого аналізу.

Теплова камера генерує зображення інфрачервоного випромінювання, яке невидиме неозброєним оком, у видиме зображення, тому процес теплового або інфрачервоного зображення також відомий як перетворення «невидимого зображення».

Тепловізори

Функції і специфікації, на які варто звернути увагу при виборі тепловізора

Існують певні ключові характеристики тепловізійних камер, які слід враховувати, перш ніж вибрати ту, що відповідає вашим потребам:

  1. Роздільна здатність. Вища роздільна здатність детектора означає більше пікселів на ІЧ-камері. Покращена просторова роздільна здатність означає ширше поле зору, а нижче значення просторової роздільної здатності означає кращу швидшу обробку зображень і динамічну візуалізацію зображень. В інтернет магазині NanoMarket ви можете придбати тепловізійний монокуляр з роздільною здатністю 384×288
  2. Фокус. Існують різні механізми фокусування, наприклад
    • Фіксований фокус: простий механізм «наведи та зніми».
    • Ручне фокусування: дозволяє точно та вручну фокусувати теплові камери.
    • Автофокус: автоматично фокусується на цілі, але може знадобитися ручне налаштування для більшої точності.
    • Лазерне автофокусування: використовує вбудований лазерний вимірювач відстані для обчислення відстані від цілі та фокусування відповідно.
  3. Мультифокальний механізм. Фіксує та зберігає кілька зображень цілі з різних фокусних відстаней і поєднує їх в одне високоточне зображення з дрібними деталями за допомогою комп’ютерного програмного забезпечення.
  4. Температурний діапазон. Виберіть тепловізійну камеру з температурним діапазоном, подібним до діапазону вашої цілі, щоб вона могла фіксувати як найвищі, так і найнижчі температури на зображенні. Для багатофункціональних застосувань виберіть камеру з широким діапазоном температур, яка може автоматично вибирати діапазон на основі вашої цілі або дозволяє встановити діапазон вручну.
  5. Об’єктив. Є об’єктиви для різних застосувань, наприклад стандартні, ширококутні, телеоб’єктиви та макрооб’єктиви. Залежно від ваших потреб виберіть об’єктив, який найкраще відповідає меті захоплення потрібної області огляду з найкращою роздільною здатністю. Деякі теплові камери також дозволяють змінювати лінзи залежно від типу операції або цілі.
  6. Пам'ять і спільний доступ. Виберіть пам'ять, у якій можуть зберігатися інфрачервоні зображення, наприклад знімна SD-карта або флеш-накопичувач USB. Деякі теплові камери також можуть підключатися до Wi-Fi і Bluetooth для обміну та резервного копіювання даних, портативного аналізу та створення звітів. Якщо тепловізор для енергоаудиту оснащений цією функцією це дуже допомагає при роботі користувачів.
  7. Кольорові палітри. Деякі колірні палітри допомагають підкреслити певні деталі, яких інші кольори можуть пропустити. Незначні відмінності легше помітити за допомогою монохроматичної палітри, наприклад, відтінків сірого або бурштинового. У той час як монохроматичні кольори, такі як відтінки сірого або бурштиновий, гарні для виявлення невеликих різниць у температурі, кольорові палітри високого контрасту можуть легко виявити очевидні аномалії.
  8. Кольорові сигнали тривоги та точкові маркери. Кольорові сигнали тривоги можна використовувати для виділення областей, які знаходяться поза межами нормального температурного діапазону цільових об’єктів. Точкові маркери позначають конкретні температури на тепловому зображенні, щоб порівняти одночасні температури в різних точках.
  9. Коефіцієнт випромінювання та відбиті температури. Поверхні з низьким коефіцієнтом випромінювання, такі як блискучі метали, можуть відбивати інфрачервоне випромінювання від інших об’єктів. Це явище впливає на точність вашого ІЧ-зображення. Ваш тепловізор має мати можливість регулювати параметри для високої точності та послідовності. Щоб отримати найкращі результати, шукайте тепловізійну камеру з точністю ± 2 % (або 3,6 °F) або перевищує її.

Тепловізійні камери

Тепловізори можуть отримати доступ до компонентів і блоків, які інакше невидимі неозброєним оком. Вони також дуже безпечні, оскільки тепловізійна зйомка виконується на відстані. Тепловізор може швидко допомогти виявити несправності, помилки, збої та аномалії в електричних, електронних, механічних та інших промислових компонентах і процесах.

Завдяки прогресу в технології тепловізори стали доступнішими, простішими у використанні та придатними для різноманітних промислових і комерційних застосувань. Сучасні тепловізори для різних застосувань можна знайти в інтернет магазині https://nanomarket.ua/.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.