Кількість
|
Вартість
|
||
|
Для більшості компаній термопринтер є одним із найнадійніших пристроїв, він тихо друкує етикетки, штрих-коди та знаки для повсякденних завдань. Однак ці прилади залишаються надійними, лише якщо ви забезпечите їх відповідним папером і витратними матеріалами.
Можливо, ви не знаєте, що для термопринтерів потрібні спеціальна етикетка для стрічкових принтерів або що важливо використовувати правильний тип носія для вашого термопринтера.
Окрім спеціальних носіїв, термопринтерам можуть знадобитися різні спеціалізовані витратні матеріали для належного друку. Якщо ви не подасте в них відповідні типи носіїв, принтери або взагалі не друкуватимуть, або швидко вийдуть з ладу. Для критично важливого друку вам потрібні надійні принтери. Ось що вам потрібно знати про друк на термоносіях.
Види термодрукувального паперу
Для термопринтерів потрібні спеціальні носії, оскільки механізм термодруку друкує зображення та текст без чорнила. Термоносій відрізняється від звичайного паперу тим, що він покритий сумішшю барвників і хімікатів. Друкуюча головка в термопринтері нагріває ділянки паперу, створюючи потрібні слова та зображення. При нагріванні барвник реагує на хімічні речовини, набуваючи кольору. Кольори зазвичай обмежуються чорним, але іноді можна використовувати синій або червоний. В інтернет магазині NanoMarket ви можете придбати круглі етикетки прозорі від відомого виробника Niimbot.
Крім того, спосіб друку вашого термопринтера впливатиме на ваш вибір носія. Друкуюча головка термопринтера може нагрівати поверхню носія для відтворення зображення на етикетці. Для цього потрібен спеціальний носій із прямим термічним етикетуванням із покриттям.
Термотрансферний принтер використовує стрічку з друкуючою головкою для відтворення зображення на етикетці. Деякі більші термопринтери можуть використовувати носії для прямого та термотрансферного друку, але інші, особливо менші настільні або мобільні принтери, обмежені певним методом друку. Носії для прямого друку не друкуються на принтері з термотрансферним друком, а термотрансферні етикетки етикетки не друкуються правильно на принтері з прямим друком.
На дотик термоносій відрізняється від звичайного паперу для принтера та має блискучу поверхню, на якій важко писати ручкою. Якщо подряпати папір пальцем, на поверхні термопаперу часто з’являється слід. Більшість термопаперу має три шари:
- Шар підкладки (сам носій етикетки).
- Основний шар, який утримує сполучні елементи, виготовлені з желатину та солей, що дозволяє теплу проходити через папір.
- Активний шар, який містить хімічні речовини, які змушують папір реагувати на нагрівання.
Деякі термоносії можуть мати четвертий захисний шар, який запобігає вицвітанню паперу. Цей папір буде ідеальним для вивісок або етикеток, які протягом тривалого часу будуть піддаватися впливу стихії. Ви можете замовити для друку стікери в інтернет-магазині https://nanomarket.ua/.
Як обрати правильний термопапір?
Термопапір може взагалі не бути папером, оскільки існує багато паперових, пластикових і навіть металевих носіїв. Носії для етикеток випускаються багатьох різних розмірів і типів не тільки для того, щоб відповідати різним принтерам, але й щоб відповідати різноманітним вимогам щодо довговічності адгезії, стійкості до навколишнього середовища та навіть відповідності формі поверхні, на яку наноситься етикетка. Перш ніж вибрати термоносій, потрібно знати правильний розмір і модель термопринтера, який ви використовуєте. Стандартна інформація для кожного термопринтера включає:
- Ширина — розмір рулону з боку в бік.
- Довжина — довжина або кількість паперу, намотаного на рулон.
- Розмір рулону — діаметр трубки, на яку намотується термопапір.
З цих основ вам також потрібно розуміти кілька додаткових елементів, щоб переконатися, що носій для етикеток працює належним чином:
- Стійкість — що повинна витримувати етикетка?
- Навколишнє середовище — де друкує принтер і де зберігаються етикетки?
- Поверхня — форма, текстура та матеріал є ключовими для вибору правильного носія для етикеток.
- Обсяг — чи друкуєте ви час від часу багато етикеток чи всього кілька за цілий день? Будь-який спосіб (або будь-яка їх комбінація) вплине на те, який принтер і носій етикеток вам потрібні.
Ви можете придбати етикетки самоклеючі для позначення різних товарів/предметів. Ви також можете подумати, чи бажаєте ви інвестувати в екологічно чисті терморулони, оскільки термопапір може містити токсичні хімікати. Бісфенол А (BPA) — це органічна синтетична сполука, яка міститься в багатьох пластикових контейнерах, але також є частиною покриття деяких термопаперів і етикеток зі штрих-кодом. Існує твердження, що BPA має негативний вплив на здоров’я та пов’язаний із ризиком раку, діабету, ожиріння та розладів розвитку. На щастя, доступний термопапір без бісфенолу А.
Якщо ви хочете придбати надійні термопринтери етикеток і витратні матеріали для свого бізнесу або домашнього використання ви звернулися в правильний інтернет магазин. В NanoMarket є потрібні пристрої, розхідні матеріали (термоетикетки, самоклеючі етикетки в бобінах), досвід і ресурси, щоб термопринтери будь-якої організації працювали з максимальною ефективністю.