Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово.

Ми знаходимось у м. Києві  (Теремки)

0
Мій кошик
Каталог
UAH
  • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Гідрофобізатори Yochem

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Цегляні конструкції витримують випробування часом. Люди використовували ці будівельні матеріали протягом століть завдяки їх великій кількості. Вони виготовлені зі звичайних природних матеріалів, таких як глина та сланці, які легко видобути з Землі. Крім того, вони нетоксичні — з часом не виділяють випарів або хімікатів.

Вони використовуються для будівництва та ізоляції. Цегла затримує тепло навіть взимку та повільно віддає його протягом дня. Крім того, цегла стає неймовірно міцною в процесі запікання. Це дозволяє витримувати тиск і рух.

Цегла не схильна до значних пошкоджень. Цей будівельний матеріал не гниє, не зминається і не потребує фарбування. Однак це не означає, що цегла не потребують догляду. Погода та природні чинники є найбільшими причинами пошкодження цегли.

Гідрофобізатори Yochem

Волога, цикли заморожування та старіння можуть спричинити розколювання, розтріскування та проникнення води. Тим не менш існують профілактичні заходи для захисту цегляних стін. Отже, якщо ви хочете захистити та покращити будівлі та споруди, ось п’ять причин, чому цегляні стіни потребують гідрофобної обробки від надійного виробника гідрофобізаторів yochem.

  1. Зберігає природний вигляд. Крім будівництва міцних конструкцій, цегла також використовується для оздоблення зовнішнього вигляду. Можна використовувати цеглу звичайного червоного кольору та текстури, однак вона буває й інших різновидів. Застосування прозорої та водонепроникної обробки збереже природну красу цегляної конструкції, а також збереже її та захистить від природних сил.
  2. Підтримує чистоту. Цегляні стіни повинні бути чистими, щоб було видно красу цегляної конструкції. Прозора обробка облицювання — це метод обслуговування, який збереже структуру. Обробка зменшить утримання бруду та запобігає росту органічних речовин, таких як цвіль, мох і лишайники. Цегла — це пористий матеріал, тому маленькі закутки та щілини забезпечують простір для накопичення бруду та вологи та утворення небажаного бруду. Обробка заповнить пори, що збереже поверхню чистою.
  3. Покращені ізоляційні властивості. Цегла вже затримує тепло та віддає його, щоб зберегти тепло в будівлі. Водонепроникна та прозора обробка дозволить сонячному світлу нагріти цеглу зовні. Це більше утримуватиме тепло всередині стін, вивільняючи більше тепла всередину, а не витікаючи назовні.
  4. Запобігає відколюванню та тріщинам. Пориста поверхня цегли дозволяє воді та волозі накопичуватися. Взимку вода замерзає, і коли вода замерзає в лід, вона розширюється. У теплу пору року лід тане, залишає після себе порожнечі та тріщини в цеглі. Цикл заморожування-відтавання погіршує цілісність цегли. Крім того, якщо всередині конструкції є сталеві стрижні або листи, корозія також буде розширюватися, створюючи тріщини. Гідрофобізатори для цегляної стіни гарантують, що навіть невелика кількість вологи не проникне в пори цегли, що запобігає будь-яким структурним пошкодженням кладки та міцності стіни чи конструкції.
  5. Запобігає проникненню води. Якщо не подбати про розколювання та тріщини, почнеться протікання. Витік спричинить затхлий запах і розвиток цвілі та грибка. Якщо в цьому місці є штукатурка або деревина, це може спричинити плями на штукатурці або гниття деревини. Затоплення може статися, якщо витік є сильним. Гідроізоляція зупинить будь-які витоки з тріснутої цегли та розчину. Ні дощ, ні сніг, ні будь-яка інша волога не зможе просочитися в структуру настільки, щоб спричинити небезпечні структурні пошкодження.

Обробка полягає не тільки в гідроізоляції зовнішніх цегляних стін. Обробка використовується на кам'яних стінах, колонах, архітектурних деталях. Вони також використовуються для декоративних або функціональних конструкцій, наприклад, статуй або перил. Водонепроникна обробка — це універсальний засіб для захисту цегли або каменю.

Чому цегла потребує гідроізоляції?

Герметизація та гідроізоляція цегли на зовнішній частині будинку збільшує термін служби та красу кладки, особливо у вологому середовищі. Правильно оброблена цегла запобігає пошкодженню від:

  • Вологість. Негерметична цегла вбирає воду, що може послабити пористу цегляну кладку та розчин. Коли вода замерзає в порах і тріщинах цегли, розширення може спричинити пошкодження конструкції та розтріскування.
  • Висоли. Це біла порошкоподібна речовина, яка утворюється на поверхні кладки, коли вода випаровується і залишає після себе мінеральні відкладення.
  • Вицвітання кольору. Ультрафіолетове світло, дощ, сніг і лід сприяють вицвітанню кольору цегли. Захистити від такого роду пошкоджень допоможе гідрофобізатор.
  • Розсипання та відколювання. Під впливом зовнішніх факторів цегла вразлива до процесу, що називається відколом, тобто зовнішній шар цегли починає відшаровуватися. Розсипання — пов’язане з цими проблемами, коли розчин, що утримує цеглини разом, починає псуватися.
  • Грибок і цвіль. Цвіль і грибок можуть з’явитися на необробленій цеглі, спричиняючи зміну кольору та непривабливий вигляд. У крайніх випадках цвіль і грибок можуть навіть спричинити проблеми зі здоров’ям.
  • Бур'яни і трава. Цегляна бруківка та інші види зовнішньої цегли часто використовуються в проектах ландшафтного дизайну. Не оброблена належним чином цегла може вбирати воду, що дозволяє бур’янам і траві рости в тріщинах.

Водовідштовхувальні засоби Yochem

Робота з гідрофобізаторами: крок за кроком

Існують різні способи гідроізоляції цегляної кладки, ось просте керівництво по цьому процесу.

  1. Перед гідроізоляцією ретельно очистіть цеглу від пилу, за необхідності можете її навіть відшліфувати. Очистіть усі частинки з кутів і розчинових швів, де збирається бруд.
  2. Очистіть стіну ганчіркою з мильним розчином. Дайте вологим стінам повністю висохнути протягом ночі, перш ніж працювати з ними.
  3. Нанесіть гідрофобізатор на стіни малярським валиком, пензлем або за допомогою пульверизатора. Майте кутову щітку, яка дозволить вам краще розмазувати розчин по лініях розшивки. Дайте вашому гідрофобізатору як слід висохнути. Це має зайняти близько восьми годин.
  4. Нанесіть за необхідності ще один шар на перший і дайте йому висохнути протягом доби, перш ніж торкатися або ходити по цегляній поверхні.

Інтернет магазин https://nanomarket.ua/ пропонує дієвий гідрофобізатор yochem, який захищає від вологи різні поверхні. Менеджери нашого магазину нададуть необхідну інформацію стосовно поверхонь застосування та правильного нанесення гідрофобізаторів.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.