Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово.

Ми знаходимось у м. Києві  (Теремки)

0
Мій кошик
Каталог
UAH
  • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Пробопідготовка, фільтрація

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Пробовідбір та пробопідготовка життєво важливі, якщо ви хочете отримати найкращі аналітичні результати хроматографічного аналізу. Загалом кажучи, метою підготовки зразків є покращення якості або придатності їх та, у свою чергу, покращення подальших аналітичних результатів. Однак це можна розбити на деякі більш конкретні цілі:

  • Усунення перешкод із даного зразка з метою підвищення селективності під час розділення та виявлення.
  • Підвищення концентрації та чутливості аналіту.
  • Перетворення аналітів у більш придатну форму для виявлення, розділення або визначення.
  • Сприяти меншим розмірам вибірки для аналізу слідів.
  • Досягнення більшої вибірковості та специфічності.
  • Зменшення ручних процедур шляхом використання онлайн-техніки та автоматизації.
  • Зменшення використання органічних розчинників.
  • Зменшення виробництва відходів.

Фільтрація — це техніка розділення, яка використовується для концентрування або очищення речовин на основі їхніх фізичних або хімічних властивостей. Це простий і звичайний метод, який використовується в багатьох лабораторіях для видалення нерозчинних частинок із розчинів і підготовки зразків для аналізу. Фільтрація використовується для зменшення складності зразків, підвищення прозорості в’язких зразків і зменшення фонових сигналів, що призводить до підвищення співвідношення сигнал/шум в аналітичних тестах.

Залежно від застосованого методу фільтрації, частинки або молекули розділяються на основі таких властивостей, як розмір, форма або заряд. Рідина, яка проходить через фільтрувальний папір, називається «фільтратом», а зібраний або затриманий матеріал — «ретентатом» або «залишком».

  • Зворотний осмос (розділення іонів) — розділяє іони або молекули за допомогою напівпроникної мембрани або бар’єру. Прикладений тиск перевищує осмотичний тиск і змушує розчинник переходити від високої концентрації розчиненої речовини до низької концентрації розчиненої речовини. Зворотний осмос відкидає високий відсоток органічних речовин, крім твердих часток, і >99 % солей. Типова оцінка мембрани заснована на утриманні хлориду натрію (<0,001 мкм, <100 Дальтон)
  • Ультрафільтрація (розділення макромолекул) — відокремлює частинки та розчинені молекули від рідин на основі розміру частинок. Ультрафільтрація використовується для концентрування, фракціонування, знесолення та обміну буфера. Типовим показником є межа номінальної молекулярної маси (NMWL) між 1 – 1000 кДа.
  • Мікропориста фільтрація (мікрофільтрація) — використовується для утримання/виключення частинок і стерилізації, оскільки вона відокремлює/видаляє частинки та біологічні об’єкти, такі як бактерії та клітини, залежно від розміру частинок. Розміри пор зазвичай становлять від 0,025 до 10 мкм і оцінюються як номінальні (~98 % збереження) або абсолютні (100 % збереження розміру, що дорівнює номінальному розміру пор).
  • Очищувальні фільтри використовуються для попередньої фільтрації та аналізу частинок, оскільки вони затримують/видаляють великі частинки, агрегати та сміття залежно від розміру. Папір фільтрувальний можна використовувати як первинну стадію фільтрації перед мікрофільтрацією. Фільтри для освітлення зазвичай мають розмір пор >5 мкм.

Загальні програми фільтрації

  • Загальне видалення частинок.
  • Підготовка зразків для таких аналітичних методів, як іонна хроматографія, газова хроматографія та тестування на розчинення.
  • Стерилізація добавок клітинної культури.
  • Концентрація білків, нуклеїнових кислот і полімерів.
  • Розділення біомолекул у зразку.
  • Приготування буферів.
  • Очищення води.

Фільтрація є важливим етапом підготовки зразка перед чутливим хроматографічним аналізом. Тверді частинки в зразках можуть заважати аналізу рідинної, газової та іонної хроматографії, закупорюючи колонки або головки колонок, або створюючи піки забруднюючих речовин («примарні піки») на хроматограмах. Правильна фільтрація зразків, розчинників і буферів дає більш якісні та послідовні аналітичні результати. Це також збільшує час безвідмовної роботи приладу та подовжує термін служби колонки.

Матеріали для пробопідготовки та фільтрації

Типи процесів і процедур фільтрації

Існує багато фільтрів із різним складом фільтраційного середовища, кожен з яких призначений для певного застосування. Вибір фільтра залежить від кількох факторів, зокрема:

  • Розмір частинок або молекул, які необхідно виключити або включити.
  • Хімічний склад зразка.
  • Сумісність фільтраційного середовища із зразком або розчином.
  • В'язкість зразка.

Фільтри можуть бути виготовлені з різних матеріалів, таких як папір, тканина, вата, азбест, шлаковата або скловата, неглазурований фаянс, пісок або інший пористий матеріал. Фільтри мембранні зазвичай виготовляють із синтетичних полімерів (наприклад, гідрофілізованого PTFE, PVDF, нейлону, PES).

Для керування процесом фільтрації можна застосовувати різні сили. Фільтрування може здійснюватися за допомогою простої сили тяжіння за допомогою фільтра та воронки, вручну, як у шприцевій фільтрації, або за допомогою відцентрової сили. У фільтрації з вакуумним приводом вакуумний насос використовується для швидкого прокачування рідини через фільтр.

NanoMarket – постачальник широкого асортименту високотехнологічних хімічних товарів пропонує широкий асортимент засобів для пробопідготовки та фільтрації від надійних виробників з України, Великобританії та Китаю. Якщо у вас виникли складнощі при виборі необхідних товарів — зверніться до менеджерів нашого інтернет магазину.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.