Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово.

Ми знаходимось у м. Києві  (Теремки)

0
Мій кошик
Каталог
UAH
 • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Yochem

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Yochem – український виробник високотехнологічних хімічних товарів із застосуванням сучасних хіміко-біологічних технологій. Тестування на вплив є важливим, оскільки хімічні небезпеки та токсичні речовини створюють широкий спектр небезпек для здоров’я людини.

Якість повітря в приміщенні має значний вплив на наше здоров'я та самопочуття. На жаль, незважаючи на те, що ми довіряємо системам опалення, вентиляції та кондиціонування повітря (HVAC), щоб підтримувати наше повітря чистим, вони можуть сприяти погіршенню якості повітря в приміщенні.

Оскільки проблеми зі здоров’ям співробітників можуть бути сигналом про погану якість повітря в приміщенні, необхідно розпізнати нездорову якість повітря у вашій будівлі та знайти рішення для її покращення. Для самостійного моніторингу якості повітря ви можете купити yochem тест на ртуть в інтернет магазині https://nanomarket.ua/.

Товари Yochem

Що таке погана якість повітря в приміщенні? За визначенням, це повітря, яке забруднюється:

 • Бактерії
 • Уламки
 • Бруд
 • Пил
 • Запахи
 • Шерсть домашніх тварин
 • Пилок
 • Віруси
 • Летючі органічні сполуки (ЛОС)

Багато з цих частинок зазвичай знаходяться в повітрі, але вони можуть бути токсичними у високих концентраціях. Хоча забруднювачі можуть утворюватися поза будівлею, наприклад, на місцевому промисловому підприємстві, люди можуть занести її в будівлю (особливо це стосується бактерій і вірусів). Крім того, офісні меблі можуть виділяти формальдегід і промислові розчинники. У той же час принтери та копіювальні апарати можуть забруднювати повітря в приміщенні паперовими волокнами, органічними парами та неорганічними газами, що може вплинути на здоров’я працівників. Тест yochem допоможе визначити головні забруднювачі повітря, щоб забезпечити безпечне середовище.

Існує такий термін «Синдром хворої будівлі» – це коли мешканці будівлі відчувають гострий вплив на здоров’я та комфорт, який, здається, пов’язаний із часом, проведеним у будівлі, але конкретну хворобу чи причину визначити неможливо. З іншого боку, коли виявлені симптоми захворювання, яке можна діагностувати, і його можна віднести безпосередньо до забруднювачів будівлі в повітрі, це відоме як «захворювання, пов’язане з будівлею.

У будь-якому випадку мешканці будівлі можуть відчувати проблеми зі здоров’ям, такі як подразнення горла, алергічні симптоми та втома під впливом забрудненого повітря. Тяжкість симптомів залежить від тривалості, інтенсивності та частоти впливу та наявних захворювань.

З огляду на те, що ми проводимо більшу частину свого домашнього та робочого часу в приміщенні, керівники будівель повинні вжити заходів для забезпечення чистого повітря в житлових будинках. Регулярні перевірки систем опалення, вентиляції та кондиціонування повітря та перевірка якості повітря допоможуть звести до мінімуму погане повітря в приміщенні та покращити здоров’я працівників. Моніторинг показників якості це просто, якщо тест yochem купити в NanoMarket.

Чотири найпоширеніші ознаки здоров’я, що відображають погану якість повітря. Слід спостерігати за ключовими симптомами, які можуть бути ознаками проблеми з якістю повітря. Якщо у мешканців будівлі є будь-який із наведених нижче симптомів, оцініть якість повітря та придбайте портативний очищувач повітря.

 1. Кашель або утруднене дихання. Випадковий кашель або утруднене дихання, не пов’язане з відомим станом здоров’я, є серйозною ознакою поганої якості повітря в приміщенні. Ці симптоми можуть означати, що в повітрі занадто багато частинок, і люди вдихають пил, шерсть домашніх тварин, алергени, віруси тощо. Симптоми з’являться навіть у людей, які не мають попередніх респіраторних захворювань. Подумайте про перевірку якості повітря, якщо ви або хтось інший у вашій будівлі кашляє і не має відомої проблеми. В цьому вам допоможе експрес-тест yochem.
 2. Чхання або алергічні реакції. Чхання або алергічні реакції є відносно стандартними для людей з алергією. Однак, якщо хтось не має алергії та розвиває ці симптоми під час перебування у вашій будівлі, то якість вашого повітря може бути проблемою. Крім того, погана якість повітря може посилити симптоми у людей, які вже мають алергію. Вам потрібно оцінити поточну систему фільтрації повітря, оскільки вона може працювати неефективно. Тоді, якщо чхання та схожі на алергію симптоми не зникають або погіршуються для людей у будівлі, додайте 5-ступінчастий очищувач повітря з фільтрацією True HEPA.
 3. Суха або подразнена шкіра. Почастішання випадків сухості або подразнення шкіри може свідчити про високий рівень небезпечних забруднюючих речовин у повітрі. Ваша шкіра є найбільшим органом вашого тіла, і вона постійно контактує з повітрям у приміщенні. Коли забруднення присутні, вони накопичуються на поверхні шкіри та поглинаються волосяними фолікулами. Забруднювачі також можна вдихнути або проковтнути. У багатьох людей уже є шкірні захворювання та суха шкіра, тому ці актуальні проблеми можуть бути непоміченими, особливо в сухому кліматі в приміщенні. Крім того, може знадобитися модернізація системи фільтрації вентиляції та кондиціонування повітря. Експрес-тести yochem допоможуть контролювати найбільш поширені забруднювачі повітря, а також води та грунту.
 4. Головні болі або нудота. Забруднювачі хімічних речовин, таких як пестициди та засоби для чищення, можуть викликати головний біль та вплинути на якість повітря. Інші леткі органічні сполуки, такі як дим і чадний газ, які надзвичайно небезпечні, можуть викликати запаморочення та нудоту. Ці симптоми можуть бути виснажливими та можуть бути пов’язані з якістю повітря в приміщенні. Додайте портативні очищувачі повітря з фільтрами з активованого вугілля, щоб видалити шкідливі ЛОС і покращити здоров’я.

Фізичні умови офісу чи підприємства можуть бути показником якості повітря в приміщенні. Нечисті офіси в поганому фізичному стані, швидше за все, мають погану якість повітря. Якщо ви помітили будь-яку з цих трьох умов у своїй будівлі, негайно перевірте якість повітря у своїй будівлі.

 • Накопичення пилу. Частка пилу є нормою, однак високий рівень пилу є ознакою надмірного забруднення повітря в приміщенні. Пилові кліщі живляться домашнім пилом і вологою в повітрі і є найпоширенішою причиною алергії на пил. Якщо ваша будівля дуже запилена, це може спровокувати алергію та астму та спричинити загострення екземи. Ваша будівля потребує частого прибирання пилу? Можливо, виникли проблеми з вентиляцією. Подумайте про придбання фільтра True HEPA для покращеної фільтрації в усій будівлі та перегляньте свій графік санітарії для кращої чистоти в приміщенні, проведення дезінфекції і видалення пилу. Для швидкого та надійного моніторингу необхідно експрес-тест yochem купити в https://nanomarket.ua/.
 • Гарячі та холодні точки. Гарячі та холодні точки є ознаками того, що ваша вентиляція не збалансована. Нерівномірна температура може свідчити про проблеми з системою кондиціонування та погану циркуляцію повітря в приміщенні. Ви повинні оцінити свою систему опалення, вентиляції та кондиціонування, оскільки це може свідчити про те, що блок кондиціонування повітря може бути замалим. Зверніться до спеціаліста з опалення, вентиляції та кондиціонування повітря, щоб забезпечити ефективне охолодження та опалення вашої будівлі. Найкращий спосіб перевірки приміщень це застосовувати експрес-тест yochem Україна.
 • Неприємний запах. Неприємні запахи можуть бути створені хімічними речовинами, офісними меблями, їжею та запахом тіла. Ви також можете відчувати запах плісняви, цвілі та накопичення пилку в каналах. Запахи також можуть сприяти виникненню синдрому хворої будівлі. Стійкі запахи можуть означати, що ваша система вентиляції не працює належним чином. По-перше, подумайте про очищувач повітря та оцінку систем опалення, вентиляції та кондиціонування. Портативні системи очищення повітря використовують потужні методи для очищення великої кількості простору за короткий час.

Що робити з поганою якістю повітря в приміщенні? Якщо ви підозрюєте, що якість повітря у вашій будівлі погана, вирішіть це якомога швидше. Ви можете зробити кілька кроків, зокрема:

 1. Проведіть перевірку якості повітря. Перевірку якості повітря легко виконати за допомогою тестів та моніторів якості повітря. Ви також повинні перевірити критичні місця, такі як шафи та підвали, на наявність цвілі та радону. Експрес перевірку будь якого приміщення допоможе якісно виконає тест для моніторингу yochem.
 2. Зв’яжіться з гігієністом повітря в приміщенні: фахівець з гігієни повітря в приміщенні оцінить проект будівлі, обладнання та функціональність. Вони також можуть запропонувати більш ефективні рішення для покращення повітря в приміщенні.
 3. Отримайте оцінку HVAC: існує ймовірність, що ваша система HVAC працює добре, але решта вашої будівлі налаштована неправильно. У цьому випадку вам може знадобитися змінити маршрут повітропроводу.
 4. Придбайте портативний очищувач повітря. На щастя, портативні очищувачі повітря є потужними та їх легко встановити.

Крім експрес тестів для моніторингу різноманітних параметрів компанія Yochem пропонує й іншу продукцію, зокрема спрей yochem для взуття.

Засоби для дезодорування взуття, як правило, випускаються в одній із п’яти форм: спреї, капсули, кульки, мішечки або порошки. Будь-який з них може виконувати свою роботу досить добре, хоча капсули, кульки та пакети, як правило, просто поглинають запах, тоді як спреї та порошки зазвичай є найкращим вибором для знищення бактерій, які в першу чергу викликають запах.

Є способи запобігти неприємному запаху або принаймні зменшити його, а також способи впоратися з ним, коли він стає надто сильним. Почнемо з того, що робити, коли запах ніг стає непереборним.

Продукція Yochem

Перше, що слід спробувати, якщо взуття, про яке йдеться, це витримає, це випрати в пральній машині, можливо, додавши засіб для видалення запаху, наприклад білий оцет. Ви також можете спробувати спортивний миючий засіб (вони розроблені, щоб бути особливо ефективними для дуже смердючих речей, тому що спорт!). Видалення устілок і їх прання також може допомогти освіжити пару взуття, які вийшли з ладу.

Коли з’являється неприємний запах, скористайтеся спреєм для видалення запаху. Надійний спрей для взуття yochem купити можна в офісі компанії в NanoMarket. Це простий спосіб вирішити проблему за лічені секунди. (Порошки, дитяча присипка або харчова сода, також підійдуть, але вони можуть бути незручними для нанесення та можуть зіпсувати зовнішній вигляд, тому пропустіть їх на користь кращих варіантів.)

Щоб запобігти появі запаху, дотримуйтеся належної гігієни ніг, змінюйте взуття, залишаючи принаймні добу між носіннями, і подумайте про те, щоб використовувати набір спеціальних кульок для взуття, щоб допомогти усунути запахи, поки взуття не на ваших ногах. А також нейтралізатор запаху спрей yochem купити необхідно в https://nanomarket.ua/.

Оскільки профілактика для взуття досить важлива, кілька слів про використання захисних спреїв для запобігання появи бруду, дорожньої солі та жиру на їх поверхнях. Хитрість у використанні цих спреїв полягає в тому, щоб справді слідувати вказівкам виробника тримати правильно балончик, на потрібній відстані від черевика під час нанесення, а також бажано повторно наносити захисний спрей yochem кожні 3-6 місяців.

YOCHEM – український виробник високотехнологічних хімічних товарів із застосуванням сучасних хіміко-біологічних технологій.

Продукція бренду YOCHEM: водовідштовхувальні спреї для тканин і взуття, експрес-тести для аналізу в домашніх умовах (визначення нітратів, важких металів, свинцю у продуктах харчування і матеріалах, парів ртуті в повітрі приміщень), буферні розчини для вимірювальної техніки, водорозчинні концентровані добрива для рослин тощо.

Інтернет-магазин «NanoMarket» – офіційний представник в Україні компанії «YOCHEM».

Розгорнути
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.