Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово.

Ми знаходимось у м. Києві  (Теремки)

0
Мій кошик
Каталог
UAH
  • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Johnson Test Papers

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Водопровідна вода займає центральне місце майже в усьому, що ви робите вдома, від пиття до прийняття душу та приготування їжі. Ймовірно, ви не проживете й дня, не використовуючи воду. Але наскільки ви дійсно можете довіряти питній воді у своєму домі? Швидкі тести від Johnson Test Papers допоможуть контролювати якісь води у вашому домі.

Місцеві органи контролю якості питної води зобов’язують служби з постачання водопровідної води перевіряти свої системи на наявність забруднюючих речовин і публікувати відповідні звіти.

Johnson Test Papers

Але бактерії, свинець і ртуть, серед іншого, все ще можуть потрапляти у водопровідну воду. Вплив забрудненої води протягом тривалого часу пов’язують з такими проблемами, як шлунково-кишкові захворювання, пошкодження органів і навіть рак.

Ось чому систематичний моніторинг питної води — непогана ідея. Необхідно провести перевірку якості води, якщо вона виглядає каламутною, має дивний запах або смак, а також якщо ваше мило не піниться, ваша сантехніка чи білизна забруднилися після контакту з водою або якщо у вас постійні проблеми з шлунково-кишковим трактом. В інтернет магазині https://nanomarket.ua/ ви можете придбати надійні тестові смужки jtp.

Щоб допомогти вам визначити, чи настав час запланувати перевірку, нижче наведені ознаки того, що ваша водопровідна вода може бути забруднена:

  • Незвичайний смак. Ви помітили металевий, жирний або рибний смак.
  • Запах хлору. Хлор додається для знищення бактерій і шкідливих мікроорганізмів. Кількість хлору зазвичай не є небезпечною, але вам може не сподобатися смак.
  • Запах сірки. Якщо ви помітили запах тухлих яєць, це, швидше за все, сірка, яка є природним мінералом, який, як правило, не шкідливий.
  • Каламутний, пінистий вигляд. Багато систем очищення не відфільтровують природні мінерали, які можуть мати каламутний вигляд. Якщо каламутність та піна не зникають з часом, це може бути викликано бактеріями, і їх слід перевірити.
  • Низький тиск води в водопровідній мережі. Це може бути ознакою того, що ваші труби забиті та пошкоджені від осаду та накипу.
  • Почорніння, бруд або відкладення в раковині.

Як перевірити якість води?

Кількість наборів для тестування води для дому на ринку вражає: від простих смужок до повних лабораторних аналізів. Щоб знайти найбільш надійні тести на нітрати та інші шкідливі речовини, ось про що слід пам’ятати, перш ніж витратитися на набір для аналізу води:

Тестові-смужки — це хімічно оброблені смужки, виготовлені з матеріалів, які реагують на забруднювачі, показують наявність або відсутність речовин відповідно до кольору смужок, які змінюються, коли їх занурюють у воду. Користувачі звертаються до діаграми відповідних кольорів, щоб дізнатися, що в їхній воді.

Це інноваційний та швидкий спосіб моніторингу важливих параметрів води. Недоліком цього методу тестування є інтерпретація кольору смужки користувачем. Різні люди розрізняють кольори по різному і результати тестування можуть бути суперечливі.

Тест смужки можуть служити початковим інструментом перевірки, надаючи інформацію про рН і жорсткість води, але вони не дають чіткої картини рівня забруднення. Якщо вас справді хвилює якість води у вашому домі необхідно провести й інші тестування.

Цифрові тестери. Більшість цифрових тестерів використовують електронний зонд для вимірювання властивостей води, які змінюються залежно від наявності та кількості різних забруднень. Наприклад, тестери відстежуватимуть активність іонів водню, щоб визначити рівень pH зразка або виміряти загальну кількість розчинених твердих речовин, таких як кальцій, магній, хлориди та сульфати.

Результати кількісно визначені та відображаються у вигляді чисел, усуваючи суб’єктивність кольорової таблиці тест-смужок. Однак споживачі повинні бути обережними і впевнитися чи дійсно вони використовують тестер за призначенням. Наприклад, тестер TDS (загальної кількості розчинених твердих речовин) не може замінити тестування на хлор або мікробний тест.

Тести, які необхідно надсилати в лабораторію. Ці тести містять інструкції, флакони та упаковку для споживача, щоб відправити зразки води в лабораторію для тестування. Результати вказують на наявність багатьох видів хімікатів, бактерій і паразитів.

Цей підхід не дає миттєвих результатів. Він може забезпечити точне тестування зразка, але лише якщо ви виберете набір для тестування води, який використовує сертифікована державою лабораторія, яка дотримується схвалених методів розділення, ідентифікації та вимірювання забруднень води.

Товари Johnson Test Papers

Експерти з якості води погоджуються, що тести та індикаторні смужки, які надсилаються в лабораторію, заслуговують найбільшої довіри. Використання послуг сертифікованої лабораторії гарантує проведення тестів із відповідними межами виявлення. Це означає, що вони будуть вимірювати шкідливі забруднення на рівнях, що викликають занепокоєння. Якщо ви живете в місті, вам може не знадобитися вичерпний звіт про якість води, але якщо ви живете в сільській місцевості або користуєтеся свердловиною, можливо вам необхідно виконати повне тестування на шкідливі речовини у воді.

В інтернет магазині NanoMarket представлений широкий асортимент товарів від британської компанії Johnson Test Papers. Ознайомитися з продукцією та придбати необхідні тестові набори, індикаторні смужки та папір фільтрувальний лабораторний можна в офісі нашої компанії в місті Київ.

Johnson Test Papers – британська компанія, яка з 1938 р. виготовляє прості у використанні, швидкі тести з точними результатами. Широкий асортимент продукції компанії охоплює все: від простого тестування рівня рН, аналізу води, виробничих процесів до вимірювання спеціальних харчових параметрів.

Компанія «Johnson Test Papers» визнана одним з провідних світових виробників швидких тестів і фільтрувального паперу. Висококваліфікована команда вчених та інженерів відділів досліджень і розробок працює над створенням найкращих рішень в експрес-тестуванні.

Продукція бренду Johnson Test Papers: індикаторні універсальні смужки для визначення рівня pH води, розчинів, вина і пива; індикаторні смужки для визначення pH з підвищеною роздільною здатністю; тестові смужки на визначення вільних жирних кислот, твердості води, нітратів, фосфатів, аскорбінової кислоти, пероксиду, амонію, хлору, міді, хлориду, заліза, карбонатної твердості тощо.

Інтернет-магазин «NanoMarket» – офіційний представник в Україні компанії «Johnson Test Papers».

Розгорнути
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.