Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово.

Ми знаходимось у м. Києві  (Теремки)

0
Мій кошик
Каталог
UAH
  • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Тести і набори для аналізу води і рідин Yochem

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Чи знаєте ви, що вода, яку ми використовуємо для різних цілей, будь то побутове застосування, сільське господарство, бізнес або склянка води, яку ви можете випити, переглядаючи ці рядки, може бути неналежної якості?

Погіршення якості води в усьому світі скорочує економічний потенціал сильно забруднених територій. Невидима криза якості води загрожує добробуту людини та навколишнього середовища. Якість води не повністю залежить від діяльності людини, інші чинники, такі як погода та метеорологічні явища внаслідок зміни клімату, можуть збільшити забрудненням води. Оскільки забруднення з ферм, житлових газонів, переповнених каналізаційних систем, сміття, відходів тваринництва, азотно-фосфорних сумішей змивається у воду — це підвищує ризик забруднення та підвищує вартість очищення води. Існує думка, що зміна клімату серйозно впливає на якість води.

Вода є найважливішою необхідністю для виживання всіх живих істот, будь то люди, тварини чи рослини, усі вони потребують води. Вода є другим за важливістю елементом після повітря для виживання. Згідно з даними опитувань, лише 3 % води на землі придатні для споживання.

Тести і набори для аналізу води і рідин Yochem

Вода значною мірою страждає через забруднювачі, що викидаються промисловістю та домогосподарствами з великою кількістю важких металів і небезпечних бактерій, які щодня потрапляють у водні ресурси. Експрес-тест на важкі метали— це сучасний аналіз води і рідин Yochem.

Сільськогосподарська діяльність також сприяє забрудненню води, оскільки хімічні речовини, такі як добрива та пестициди, потрапляють у ґрунтові води через вимивання. Промислові установки виділяють велику кількість газів і важких елементів, таких як бікарбонат натрію, залізо, цинк, вуглекислий газ, сульфат, хлорид, фторид, які можуть виявитися смертельними для здоров'я людини.

Вживання забрудненої води є надзвичайно небезпечним і може призвести до серйозних захворювань. Вода має бути перевірена та очищена перед будь-яким видом споживання, незалежно від того, чи вона призначена для пиття, приготування їжі, напування тварин або поливу рослин. Вода також може викликати алергію, яка науково відома як «аквагенна кропив’янка» або «водна кропив’янка». Велика кількість захворювань в наш час передаються через воду.

Хімічні параметри якості води

Кілька параметрів допомагають визначити якість води:

  1. Хлорид-іон. У природних водних системах концентрація хлорид-іонів досить низька. Вона збільшується в забрудненій воді. Крім того, висока концентрація іонів хлориду робить воду солоною і роз'їдає водопроводи.
  2. Аміак. Розкладання органічної речовини, наприклад білка, амінокислоти, збільшує концентрацію аміаку у воді. Крім того, він також збільшується при використанні хлораміну в процесі дезінфекції води. Концентрація NH3 у системах ґрунтових вод зазвичай становить 3 мг/л. Якщо його концентрація перевищує 50 мг/л, він дає характерний смак і запах.
  3. Нітрити. В аеробних умовах нітрит окислюється до нітрату, тоді як в анаеробному стані нітрит відновлюється до аміаку. Більша концентрація нітритів у питній воді становить серйозну небезпеку для здоров'я споживачів. Захворювання, викликане високою концентрацією нітритів у немовлят, називається «Синдромом синього малюка», який характеризується синім забарвленням шкіри. Рівень нітритів у питній воді не повинен перевищувати 3 мг/л.
  4. Нітрати. Це найбільш стабільна окислена форма азоту. У воді нітрати утворюються в результаті розкладання органічних речовин і фіксації азоту в атмосфері. Як і нітрит, вміст нітратів у питній воді не повинен перевищувати 3 мг/л. Це тому, що нітрати можуть перетворюватися на нітрити в кишечнику немовлят і спричиняти отруєння нітритами. Нітрати необхідно контролювати в природних водних системах, таких як озера та ставки, оскільки висока концентрація нітратів сприяє інтенсивному росту водних рослин, що спричиняє евтрофікацію. В інтернет магазині NanoMarket ви знайдете тести для аналізу води і рідин Yochem, зокрема і Експрес-тест на нітрати.
  5. Фосфати. У воді фосфат присутній у формі H2PO4-, поліфосфату та органічного фосфату. Фосфат у джерела води надходить із сільськогосподарських відходів, стічних вод і промислових стоків. Фосфати не є токсичними для людини, але вони є важливою хімічною речовиною в природних водних системах, таких як ставки, оскільки його висока концентрація сприяє евтрофікації.
  6. Біологічна потреба в кисні (БПК). Біологічна потреба в кисні являє собою кількість кисню, необхідну живим організмам (мікроорганізмам) для окислення біорозкладаної органічної речовини, присутньої у воді в аеробних умовах. БПК є прямим вимірюванням якості кисню, необхідного для біодеградації органічної речовини, і непрямим вимірюванням кількості біорозкладаної органічної речовини у воді.
    Коли у воду додається біорозкладна органічна речовина мікроорганізми використовують розчинений кисень для окислення органічних речовин. Якщо швидкість споживання кисню під час біодеградації перевищує розчинення атмосферного кисню у воді, рівень розчиненого кисню поступово знижується.
    Якщо вміст органічних речовин дуже високий, відбувається повна втрата розчиненого кисню. Це створює анаеробне середовище у воді. У цьому випадку аеробні гідробіонти не можуть вижити. Крім того, якщо розчинений кисень відсутній, органічна речовина починає анаеробно розкладатися, що створює проблеми зі смаком і запахом. Високе значення БПК є показником забруднення води.
  7. Твердість. Жорсткість води зумовлена лише солями кальцію та магнію. Тимчасова твердість обумовлена карбонатом і бікарбонатом кальцію і магнію, а постійна жорсткість — хлоридом і сульфатом кальцію і магнію. Жорстка вода не підходить для промислового використання. Але жорстка вода зазвичай корисна для пиття. Однак твердість, спричинена MgSO4, серйозно впливає на здоров'я. Таким чином, концентрація Mg++ не повинна перевищувати 50 мг/л у питній воді. Вода класифікується на основі концентрації карбонату кальцію:
    • М'яка вода: <5 мкг/л
    • Помірно жорстка вода: 50-150 мг/л
    • Жорстка вода: 150-300 мг/л
    • Дуже жорстка вода:>300 мг/діл

Ви можете самостійно провести аналіз складу води і рідин Yochem придбавши Тест на твердість води.

Які є різні типи тестування води?

Існує широкий спектр тестів якості води, які використовуються в лабораторіях тестування води, щоб допомогти визначити, наскільки безпечною є вода, яку можна використовувати в домашньому господарстві або іншим чином.

Ці різні типи тестів допомагають визначити, чи інфікували водойму конкретні матеріали або забруднювачі, і допомагають отримати інформацію про те, як її потрібно додатково очищувати. Ось лише кілька типів методів перевірки води.

  • Тести на бактерії. Існує низка потенційних бактеріальних забруднень, які можуть зашкодити воді. Однією з найпоширеніших і найбільш досліджуваних бактерій є кишкова паличка, яка походить від впливу фекалій і може призвести до серйозних проблем зі здоров’ям при споживанні. Тестування на бактерії має важливе значення для визначення того, наскільки безпечна вода для пиття чи контакту зі шкірою.
  • Тестування мінералів. Кілька загальних і важливих мінеральних тестів включають хлор і хлориди, нітрати і нітрити, свинець, мідь, залізо, цинк, калій і натрій. Цей широкий діапазон тестування мінералів є важливим і актуальним для визначення якості води, оскільки різні регіони або ділянки місцевості можуть мати більше накопичень певних типів мінералів, що дає інформацію про те, які заходи насправді потрібні провести, щоб очистити воду.
  • Тестування pH. рН є мірою концентрації іонів водню в розчині. Чим більше цих іонів водню в розчині, тим кисліша вода. Кислотність впливає на смак води, але також може вплинути на те, наскільки корисною для споживання є вода.
  • Інші види тестування. Є деякі основні тести води, які не мають нічого спільного з хімічними тестами: провідність, запах, осад і каламутність. Ці тести дозволяють визначити більше фізичних властивостей зразка води. Розчин чистий чи каламутний з піском і мулом? Болотом пахне, чи свіжістю? Наскільки добре зразок передає електрику — і що це говорить про вміст мінералів?

Щоб систематично проводити тестування власних питних джерел необхідно купити тести для аналізу води і рідин Yochem.

Який найважливіший тест якості води?

Загальноприйняте уявлення про якість води полягає в тому, що якщо вона чиста— це вода хорошої якості. Таке уявлення вказує на неосвідченість людей щодо належної якості води та наявності певних речовин. Дослідження якості води дадуть інформацію про її стан. Тестуючи воду протягом певного періоду часу, можна побачити зміни в якості води. Параметри, які можна перевірити, включають температуру, pH, каламутність, солоність, нітрати та фосфати.

Питна вода може надходити з різних джерел залежно від того, де ми живемо. Три джерела, які використовуються для збору питної води:

  1. Підземні води.
  2. Поверхневі води.
  3. Дощова вода.

Вода постійно рухається на, над і під поверхнею землі. Коли вода переробляється землею, вона забирає багато речей на своєму шляху. Якість води змінюватиметься від місця до місця, залежно від пори року та різних видів каменю та ґрунту, через які вона рухається.

Здебільшого на якість води впливають переважно природні процеси. Наприклад, вода, що рухається крізь підземні породи та ґрунти, може поглинати природні забруднення, навіть якщо в цьому районі немає людської діяльності чи забруднення.

Окрім впливу природи, вода також забруднюється діяльністю людини, наприклад відкритою дефекацією, викиданням сміття, поганою сільськогосподарською практикою та розливами хімікатів на промислових об’єктах. Для контролю водних об’єктів, які знаходяться поблизу сільськогосподарських угідь найкраще застосовувати експрес-тест на нітрати YOCHEM

Навіть якщо вода може бути прозорою, це не обов’язково означає, що її можна пити. Для нас важливо судити про безпеку води, беручи до уваги наступні три властивості:

  • Мікробіологічні — бактерії, віруси, найпростіші, глисти.
  • Хімічні — мінерали, метали та хімікати.
  • Фізичні — температура, колір, запах, смак і каламутність.

Набори для аналізу води і рідин Yochem

Безпечна питна вода повинна мати такі мікробіологічні, хімічні та фізичні властивості:

  1. Без збудників хвороб.
  2. Низька концентрація токсичних хімікатів.
  3. Прозорість.
  4. Безбарвний колір.
  5. Нейтральний смак.

Коли розглядається якість питної води, мікробіологічне забруднення є основною проблемою в більшості випадків, оскільки воно є причиною більшості захворювань і смертей, пов’язаних із вживанням небезпечної води.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.