Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово.

Ми знаходимось у м. Києві  (Теремки)

0
Мій кошик
Каталог
UAH
  • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння

YSHIELD

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

У міру розвитку суспільства передові технології стають звичним явищем. Технології відіграють ключову роль у сучасному суспільстві: від розумних будинків і цифрового навчання до розширення генерації даних і автоматизованих роботів-прибиральників. Технологія має багато форм і покращує різні аспекти життя людини. Сплеск електроніки також супроводжується зростанням суперечливих радіосигналів. Уся електроніка та предмети, які випромінюють енергію, також випромінюють певну кількість радіочастот. Забагато радіохвиль призводить до перекривання частот і електромагнітних перешкод (EMI), створюючи конфлікти.

У вашому домі конфліктні частоти та електромагнітні випромінювання впливають на вас і ваших близьких не тільки через порушення роботи ваших технологій. Є багато причин, чому ви повинні захистити свій будинок від ЕМП, також відомих як електромагнітні частоти. Одним із видів захисту є електромагнітне екранування. Алюмінієва стрічка використовується для екранування електромагнітного випромінювання.

YSHIELD

Розуміння електромагнітних перешкод (EMI)

Перш ніж зануритися в електромагнітне екранування, давайте поговоримо про причини екранування. Електромагнітні перешкоди (EMI) виникають, коли певні форми енергії негативно впливають на оточення. Ці форми енергії зазвичай походять від електромагнітного випромінювання. Зазвичай це радіохвилі та електромагнітні поля (ЕМП). Якщо говорити точніше, електромагнітні випромінювання походять від передавачів та електричного обладнання.

Більшість бездротових пристроїв, телевізорів і радіосистем випромінюють радіочастоти (РЧ) у полі. Поля, що перекриваються, спричиняють електромагнітні перешкоди. EMI має три основні частини: джерело, шлях і рецептор. Для того, щоб виникли перешкоди, мають бути задіяні всі три.

Джерело (зазвичай зовнішній електронний пристрій із можливостями радіозв’язку) виробляє ЕМП, які поширюються на призначений або існуючий шлях радіохвильового сигналу. Коли новий або зовнішній набір хвиль стикається з полем існуючих радіосигналів, виникають перешкоди. Він створює гарячий котел ЕМП та електромагнітного випромінювання (ЕМВ). Ті, хто має чутливість, можуть легко постраждати від підвищеної хвилі електромагнітних полів в їх оточенні, що робить екранування важливою умовою захисту від збоїв. Вилка з заземленням використовується для заземлення тканинних виробів (штори, ширми, навіси, спальні мішки, постільна білизна та інше).

Що таке електромагнітне екранування?

Як випливає з назви, електромагнітне екранування є формою захисту від електромагнітних випромінювань. Вони захищають вас від переривачів і небажаних частотних конфліктів. Вони використовують певні провідні та магнітні матеріали для зменшення та усунення вхідних частот. Електромагнітне екранування зазвичай є засобом захисту чутливої електроніки. Воно блокує заважаючі частоти від порушення їх функціональності та ефективності.

Екранування також захищає людей від надмірного опромінення ЕМВ. Це мінімізує головний біль, чутливість, проблеми зі сном та інші фізичні та психічні побічні ефекти. Застосування певних методів екранування у вашому домі максимізує його безпеку. Ви, ваші близькі та ваші цінні речі будуть захищені від електромагнітних випромінювань. В інтернет магазині https://nanomarket.ua/ представлена екрануюча тканина для захисту від ВЧ випромінювання та НЧ полів.

Як працює електромагнітне екранування?

Електромагнітні хвилі поширюються між випромінювачами та рецепторами. Електромагнітне екранування використовує провідні та магнітні матеріали для притягування та захоплення радіочастот, що проходять. Екранування блокує їх від переривання та порушення інших шляхів сигналу. По суті, вони функціонують як сітка, яка збирає та блокує зовнішні перешкоди сигналу.

Після захоплення електромагнітних випромінювань вони проходять через заземлення екрана. Оскільки енергію неможливо ні створити, ні знищити, щоб повністю викорінити електромагнітні випромінювання, їх потрібно «закопати» в землю. Це саме те, що можна було б зробити з енергією, виробленою блискавкою. Надсилання електромагнітних випромінювань на землю піддає їх природним магнітним силам, розсіюючи їх частоти, розбиваючи радіохвилі та нейтралізуючи активні іони. Потрапивши в землю та нейтралізовані, електромагнітні випромінювання більше не можуть впливати на вас і ваше приміщення.

Популярні форми електромагнітного екранування

Електромагнітні екрани бувають різних форм і мають певний тип провідного або магнітного матеріалу.

  • Сітка фарадея — це замкнута в просторі огорожа, виготовлена з електропровідного матеріалу, у вигляді сітки. Призначена для нейтралізації зовнішнього статичного та динамічного електричного поля всередині себе.
  • Екрануюча підкладка складається з тонкого металевого листа у формі вкладиша. Люди зазвичай застосовують їх навколо дверей, вікон та інших точок доступу для проникнення. Вони діють як герметики, блокуючи будь-який двосторонній доступ до кімнати, не допускаючи зовнішніх ЕМП і захищаючи електроніку та їхні хвилі. Це мінімізує перешкоди та підтримує рівні електромагнітного випромінювання на мінімальному рівні.
  • Фарба для захисту від ЕМП. Іншою популярнішою формою захисту від електромагнітних перешкод є використання спеціальної фарби. Додавання металевих частинок до складу фарби додає фарбі для стін електропровідні та магнітні властивості. Завдяки поєднанню металевих лусочок і властивостей у суміші фарба стає екраном, який притягує, поглинає та відхиляє електромагнітні випромінювання. Порівняно з підкладками, екрануюча фарба дозволяє вам природним чином включити електромагнітні екрани у ваш будинок, не порушуючи естетики.
  • Екрануюча тканина — засіб захисту від ВЧ випромінювання та НЧ полів. В залежності від типу тканини її використовують для пошиття одягу, білизни, штор, ширм, постільної білизни тощо. Тканина фарадея якісно та надійно захищає від ЕМП.

Товари YSHIELD

Застосування методів захисту від ЕМП у вашому домі чи будь-якому приміщенні, яким ви користуєтесь, гарантує, що ви, ваші близькі та ваші цінні речі залишаться в безпеці від електромагнітних випромінювань, надмірного опромінення, електронного злому та інших конфліктів. Використання фарби EMF для ґрунтування стін — це простий спосіб захистити свій будинок. Після нанесення цієї фарби на стіни вашого будинку ви можете нанести кілька свіжих і барвистих шарів фарби зверху. Це дозволяє захистити ваш дім, не перешкоджаючи привабливості та функціональності вашого простору, максимізуючи комфорт багатьма способами. Створіть здоровіший дім із захистом від електромагнітних полів і зробіть свій простір ідеальним місцем для процвітання, життя та комфорту з легкістю й відстороненням від турбот.

В інтернет магазині https://nanomarket.ua/ ви знайдете багато сучасних рішень для захисту від електромагнітного випромінювання від компанії yshield.

YSHIELD – німецька компанія, що спеціалізується на розробках і виробництві матеріалів для екранування від електромагнітних полів. Компанія постійно проводить дослідження в області впливу радіохвиль. Засоби захисту від електромагнітного випромінювання YSHIELD дають змогу знижувати рівень ЕМВ до діючих нормативних значень або повністю його екранувати.

Продукція бренду YSHIELD: екрануючі фарби, екрануючі текстильні засоби (тканини, одяг, ковдри), віконні плівки та ін.

Інтернет-магазин «NanoMarket» – офіційний представник в Україні компанії «YSHIELD».

Розгорнути
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.