Екологічність ламінату визначають за класом емісії
Покупці намагаються вибирати товари в тому ціновому діапазоні, який їм доступний. Коли купують ламінат, передусім звертають увагу на колір і фактуру матеріалу, потім цікавляться класом стійкості до зносу та подряпин. Мало хто питає про такий показник, як клас емісії (кількість формальдегіду, що виділяється).
Клас емісії визначає ступінь виділення формальдегіду в матеріалах, створених на основі деревини: ламінат, паркет, паркетна дошка. Найменший рівень емісії – Е1. Також виробники розпочали виготовляти дошки для підлоги марки Е0, що не містять формальдегіду.
В Європі заборонено продавати вироби з класами емісії Е2 та Е3. Факт того, що ламінат пройшов випробування за європейськими нормами, підтвердить позначка EN 13329 чи значок E1.
Як самостійно визначити формальдегід у повітрі оселі?
Ламінат, що містить формальдегід, токсичний. Як правило, це несертифіковане або неякісне дешеве покриття. Відмінна риса формальдегіду – різкий запах. У кімнаті, де укладено неякісне покриття, відчуватиметься різкий запах.
Якщо ви маєте підозру, що покладений у вашій оселі ламінат небезпечний і виділяє формальдегід, скористайтесь тестом на формальдегід у повітрі YOCHEM.
Це нескладний хімічний тест для самостійної оцінки наявності в повітрі оселі небезпечного формальдегіду. Щоб ним скористатися, не потрібно знань з хімії чи придбання додаткового обладнання. Послідовність простих дій докладно описана в інструкції з використання. До комплекту тесту входить усе необхідне для аналізу. Вже через 2 години ви дізнаєтесь про рівень формальдегіду в повітрі приміщення.
Регулярний аналіз на формальдегід допоможе спостерігати, як зменшується небезпечна концентрація токсичної речовини й очищається повітря в оселі.
Скільки потрібно часу, щоб формальдегід вивітрився з приміщення?
Формальдегід може виділятись не тільки з ламінату, а й з меблів, різноманітних оздоблювальних матеріалів, клеїв, пластику під дією кисню повітря і прямого сонячного випромінювання.
Скільки потрібно часу, щоб ця токсична речовина вивітрилася з приміщення? За результатами дослідження вчених з Гонконгу встановлено, що рівень формальдегіду у квартирі через рік зменшується у середньому на 48 %. Отже, через 2 роки можна вже не турбуватися про забрудненість повітря. Вологість і підвищена температура прискорюють випаровування ЛОС. Регулярне провітрювання приміщення скорочує час, необхідний для приведення показників у норму. Хоча й не на багато, але кімнатні рослини також зменшують концентрацію ЛОС у приміщенні.
Замовляйте тест на формальдегід у повітрі «YOCHEM» в інтернет-магазині «NANOMARKET». Переходьте за посиланням https://bit.ly/3hmneO9