Рослини у період вегетації споживають велику кількість поживних речовин і помітно знижують родючість ґрунту. Саме тому є вкрай важливим підживлення культур органічними та мінеральними добривами.

Перегній і компост вносять здебільшого восени. Навесні додають мінеральні речовини. До вирощування культур у парниках або теплицях вимоги рослин до родючості ґрунту підвищуються. Це зумовлено тим, що в закритому ґрунті рослини утворюють велику зелену масу в обмеженому обсязі землі, де розвивається їх коренева система.

Щоб розрахувати дози внесення макроелементів, спочатку потрібно визначити наявний вміст поживних елементів у ґрунті. Для цього замовляють аналіз ґрунту в спеціалізованій лабораторії чи самотужки проводять дослідження за допомогою тесту на родючість ґрунту (азот, фосфор, калій) YOCHEM NPK.

Цей тест розроблений українськими фахівцями, він дешевший за імпортні аналоги, але має високу точність вимірів, підтверджену лабораторно.

NPK-тест для ґрунту YOCHEM швидко покаже, чи достатньо в ґрунті основних макроелементів – азоту, фосфору, калію. Нестача навіть одного поживного елемента уповільнює розвиток рослини та знижує врожай.

Мінеральні добрива випускають у вигляді гранул чи порошку. Сухий субстрат можна розсипати у міжряддя, а потім рясно полити грядки чи розчинити його у воді і внести під рослини. З концентрованими водорозчинними добривами менше клопоту, потрібно тільки правильно виміряти дозу згідно з інструкцією.

Ефективність використання добрив залежить від складу продукту та строків внесення.

Набір водорозчинних концентрованих добрив VERDE дасть вам змогу дібрати кількість поживних елементів під потреби всіх культур. Добрива Verde призначені для гідропонічних культур, а також для підживлення кімнатних і ґрунтових рослин. Їх ефективність підтверджена Національним інститутом біоресурсів та природокористування України.

До набору VERDE входять три добрива – VerdeGrow, VerdeBloom та VerdeMicro. Їх доцільніше вносити на таких етапах вирощування:

  • Навесні, у період сходів і розвитку рослини, підживлюють добривом VerdeGrow, яке містить збалансовану кількість макроелементів (N:P:K 2:1:6).
  • У фазі розвитку основних листків і на початку цвітіння вносять VerdeBloom, саме в цей період підвищується вимогливість рослин до вмісту в ґрунті фосфору та калію (N:P:K 0:8:4).
  • При формуванні плодів підживлюють добривом VerdeMicro (N:P:K 5:0:3), що додатково містить мікроелементи, які також необхідні рослинам для здорового росту та плодоношення.

Скористайтесь останніми розробками науки, визначайте родючість земельної ділянки за допомогою швидкого NPK-тесту для ґрунту YOCHEM. Використовуйте увесь період вегетації рослин добрива VERDE.