Запах салону нового авто небезпечний для водія і пасажирів. При тривалих поїздках він може викликати низку серйозних захворювань.

Американськими вченими доведено, що водій або пасажир можуть отримати максимальну добову дозу шкідливих речовин усього за 20 хвилин перебування в салоні нового авто.

Шкідливими для здоров’я людини є, переважно, пари формальдегіду. Ця небезпечна речовина виділяється з тканини оббивки, пластику, яким оброблений салон, і клею, який використовувався при з’єднанні внутрішніх деталей.

Пари формальдегіду, за твердженням вчених, можуть спровокувати порушення центральної нервової системи, бронхіальну астму та інші серйозні захворювання.

У салоні нового автомобіля також можуть міститися пари бензолу, фталатів і хлорвмісних органофосфатів, які можуть накопичуватися в організмі людини. Вони також визнані небезпечними для здоров'я.

Концентрація небезпечних парів у салоні авто становить близько пів року.

Як просто і швидко перевірити наявність формальдегіду в салоні автомобіля?

Скористайтесь тестом на формальдегід у повітрі «YOCHEM».

Це нескладний хімічний тест для самостійної оцінки наявності в повітрі небезпечного формальдегіду (HCHO). Він не потребує знань з хімії чи придбання додаткового обладнання.

У комплект тесту входить все необхідне для аналізу (інструкція з використання зі шкалою, тестова баночка із сухим реагентом усередині, два флакони з тестовими рідинами).

Послідовність простих дій детально описана в інструкції.

Уже через 2 години ви дізнаєтесь про рівень формальдегіду в повітрі салону автомобіля.

Регулярний аналіз на формальдегід допоможе спостерігати, як зменшується небезпечна концентрація цієї токсичної речовини та очищається повітря.

Замовляйте тест на формальдегід у повітрі «YOCHEM» в інтернет-магазині «NANOMARKET». Переходьте за посиланням https://bit.ly/35pO7we