Незважаючи на постійний розвиток і здешевлення методів лабораторного й інструментального аналізу якості води, існує стабільний запит на простий, швидкий, а головне, бюджетний спосіб визначення хімічних параметрів води − за допомогою спеціальних експрес-тестів.

Наприклад, якщо вам необхідно кілька разів виміряти кислотність води для поливу рослин, то немає сенсу купувати для цього спеціальний pH-метр, а також буферні розчини до нього. Вашу задачу, за умови, коли не потребується лабораторна точність, можуть вирішити звичайні індикаторні смужки для аналізу на pH.

Або, якщо ви користуєтесь зворотним осмосом для очищення води і хочете проконтролювати, чи не час вам замінити фільтри або мембрану, то не варто одразу відправляти воду на аналіз у спеціалізовану лабораторію. Можна придбати тестові смужки для аналізу води на твердість і протягом тривалого часу контролювати жорсткість своєї води самостійно.

Незважаючи на вищезазначені переваги експрес-тестів, певний час на вітчизняному ринку відчувалася проблема: хороші тестові смужки від відомих виробників коштували дорого, а бюджетні (часто від невідомих китайських виробників) мали доволі низьку точність та якість.

На початку 2021 року на українському ринку з’явилися нові тестові смужки від українського бренду «УКРХІМ» (UKRHIM) − якісний продукт з доволі приємною ціною.

На сьогодні в лінійці УКРХІМ представлено чотири продукти: індикаторні смужки на pH загального та звуженого діапазонівіндикаторні смужки на pH 0–14 та індикаторні смужки на pH 4–8, тестові смужки на нітрати і тест-смужки на твердість (жорсткість) води.

Смужки розфасовані в герметичні пластикові флакони кількістю по 100 штук.

На флаконах нанесені кольорові шкали для порівняння і стисла інструкція з використання українською мовою.

Тестові смужки мають видовжену пластикову PVA-підкладку, яка не розмокає у воді. Реагент якісний. Кольори добре відкалібровані згідно зі шкалами.

Загалом, продукція УКРХІМ викликає лише позитивні враження. Покупці відзначають якість виконання товарів, наявність доступної інструкції українською мовою на флаконах, а також використанням хорошого реагенту, зміну кольору якого легко відстежити.

Особливо цікавими є тест-смужки на нітрати UKRHIM TS-NO3-100 і тестові смужки на твердість води UKRHIM TS-HRD-100. Вони мають хорошу якість і при цьому дешевші, ніж аналогічні товари інших виробників.

Придбати тестові смужки для проведення експрес-аналізу води УКРХІМ ви можете в нашому інтернет-магазині. Переходьте за посиланням https://bit.ly/3ae7BVF