Забруднення підлоги з полірованого мармуру або керамограніту може бути катастрофічним для цих цінних поверхонь. Мікроскопічний аналіз цих поверхонь виявляє численні взаємопов’язані пори, які легко всотують плями, що призводить до втрати блиску та гарного природного вигляду. Часте їх очищення вимагає значних зусиль і призводить до погіршення зовнішнього вигляду, а деякі плями з таких поверхонь неможливо вивести.

Компанія «NanoPhos» (Греція) пропонує ефективну систему з двох продуктів для очищення та захисту поверхонь з мармуру і керамограніту від води та плям:

Які їх переваги?

  • Активний безкислотний очищувач поверхонь з полірованого мармуру або керамограніту.
  • Створюють непроникний і невидимий захисний шар.
  • Ефективні засоби для чутливих поверхонь.
  • Зберігають блиск, колір та текстуру поверхонь.

Очищувач для плитки DeSalin T — це активний безкислотний очищувач. Засіб спеціально розроблений для полірованих, чутливих поверхонь, таких як мармур, граніт або камінь. Завдяки ефективній формулі чутливі поверхні не втратять свого блиску, кольору або текстури. Засіб ідеально підходить для видалення стійких і застарілих плям від кави, вина, олії, томатів та інших органічних забруднень.

Гідрофобізатор для плитки SurfaPore T ідеально підходить для захисту непористих полірованих поверхонь з мармуру та керамограніту. Це розчин на водній основі для захисту від води та плям. Після нанесення SurfaPore T захищає поверхню, створюючи непроникний і невидимий шар, який блокує навіть найдрібніші пори поверхні. Частинки гідрофобізатора, які всотуються в пори полірованої поверхні, проникають і «закупорюють» пори, які можуть накопичувати бруд. Таким чином частинки бруду не проникають у мікропористість поверхні. Цим досягається важлива властивість – закупорювання пор поверхні, що забезпечує захист від плям і простоту очищення.

Застосування засобів DeSalin T та SurfaPore T

Очищення:

‒ Нанесіть DeSalin T безпосередньо на забруднену поверхню.

‒ Накрийте місце нанесення DeSalin T ватним диском або тканиною, змоченими ним же, таким чином, щоб не допустити повного висихання засобу (за потреби змочуйте повторно).

‒ Не наступайте на область нанесення і дайте продукту DeSalin T діяти щонайменше 24 години.

‒ Для особливо стійких або глибоко просочених плям описану вище процедуру повторюють.

Захист:

‒ Усі поверхні повинні бути сухими і чистими.

‒ Нанесіть SurfaPore T за допомогою пензля, валика або розпилювача. Розбавлення не потрібно.

‒ Через 15 хвилин і до повного висихання SurfaPore T видаліть надлишки та поліруйте вологою ганчіркою поверхню, а потім витріть сухою ганчіркою.

‒ На чутливих поверхнях повторно нанести протягом 3 годин.

‒ Перевірте засіб на невеликій ділянці перед повномасштабним нанесенням.

‒ Максимальна ефективність досягається через 24 години після застосування.

Орієнтований термін служби засобів NanoPhos: близько 3 років після правильного застосування.