Блідо-жовте листя, пригноблений ріст рослин, короткі пагони – такі ознаки вказують на нестачу азоту в ґрунті. Але не треба квапитися і рясно підсипати нітрати в землю. Надлишок азотних добрив призведе до того, що рослина стане «розбалуваною» поживними елементами. Через це у неї буде низький супротив хворобам і висока чутливість до перепаду температур.

Слабкий ріст сіянців, фіолетове забарвлення стебла і листків, повільне дозрівання плодів сигналізують, що в ґрунті недостача фосфору. А якщо рослина значно відстає в розвитку та сильно хворіє – це значить, що їй не вистачає калію.

Але тільки за забарвленням листя неможливо точно встановити, яких макроелементів не вистачає. Тому потрібен аналіз ґрунту.

Неоціненну допомогу українським аграріям зробив вітчизняний виробник YOCHEM.

Тепер не потрібно нести зразки ґрунту в лабораторію і платити за аналізи.

Достатньо купити NPK-тест для ґрунту YOCHEM і самотужки провести аналіз родючості ґрунту в домашніх умовах.

В Україні в продажу вже є подібні товари іноземних виробників. Але навіщо платити дорожче, якщо можна скористатися розробками українських вчених, які за якістю не поступаються закордонним аналогам.

NPK-тест для ґрунту YOCHEM використовують, коли потрібно оцінити родючість ґрунту за вмістом основних макроелементів – азоту, фосфору і калію.

До комплекту входить все необхідне для аналізу. Процес аналізу нескладний і досить таки цікавий.

Потрібно взяти ґрунт з того шару, де розвиваються корені рослин, та очистити його від каміння і трави. У кожну пробірку з індикатором насипати зразок землі та налити очищену воду. В інструкції, що надається до тесту на родючість ґрунту YOCHEM, все доступно написано.

Розчин змінить колір. Залишиться порівняти інтенсивність забарвлення з кольоровою шкалою – «багато», «достатньо», «мало». Таким чином ви встановите, яких макроелементів вистачає в ґрунті, а які потрібно додатково внести.

Використовуючи цей NPK-тест для ґрунту, ви зможете швидко провести дослідження з великою точністю.

Тест на родючість ґрунту YOCHEM перевірений лабораторно. Він недорогий, оцінювати родючість ґрунту ним дешевше, ніж замовляти аналіз в лабораторії.

З його допомогою швидко можна провести аналіз і прийняти рішення, які добрива потрібно додати в ґрунт.

Відеоінструкція з використання NPK-тесту для ґрунту YOCHEM

Для ознайомлення з докладною інформацією про тест на родючість ґрунту (азот, фосфор, калій) YOCHEM NPK і його замовлення переходьте за посиланням https://bit.ly/346Phv3.