НА РИНКУ УКРАЇНИ КОЖНА ТРЕТЯ ІГРАШКА МІСТИТЬ ТОКСИЧНІ РЕЧОВИНИ

Понад 80 % дитячих іграшок, що продаються в Україні, небезпечні для здоров’я дітей. Кожна третя іграшка містить токсичні речовини, зокрема отруйний свинець. І часто в кількостях, що дуже перевищують допустимі норми. Так, нещодавно в брязкальці для немовлят перевіркою було встановлено перевищення вмісту свинцю в 105 (!) разів, а в дитячому автомобілі на радіокеруванні – у 166 (!) разів. 

Свинець – дуже небезпечний для здоров’я дитини токсичний важкий метал. Навіть невеликі його дози викликають у дітей агресію, поведінкові проблеми, знижують інтелектуальний рівень. Неврологічні та поведінкові наслідки впливу свинцю лікарі вважають незворотними.

Свинець міститься у фарбі дитячих іграшок або в самій пластмасі, куди свинець додається для надання їй еластичності. Чим яскравіший колір, тим вищий вміст свинцю в іграшці.

Коли діти кладуть до рота пофарбовані свинцевою фарбою іграшки й інші предмети, то піддаються впливу свинцю. Солодкий смак свинцевої фарби призводить до того, що деякі діти навіть збирають і ковтають дрібні лусочки фарби.

Близько 90 % свинцю, що потрапив в організм, акумулюється в кістках і зубах. Він може накопичуватися в організмі протягом довгого часу, провокуючи анемію, хвороби головного мозку і нирок, розлади травлення тощо. 

Отже, батькам необхідно дуже уважно підходити до придбання іграшок, прикрас та інших товарів для дітей.

ЯК ПЕРЕВІРИТИ ДИТЯЧУ ІГРАШКУ НА ОТРУЙНИЙ СВИНЕЦЬ?

Визначити неозброєним оком небезпечну свинцеву фарбу неможливо. Якщо маєте сумніви, що іграшка може бути токсичною і містити свинець, перевірте її. Не ризикуйте здоров'ям своїх дітей!

Ви можете звернутися в спеціалізовану сертифіковану лабораторію або ВЛАСНОРУЧ ПРОВЕСТИ АНАЛІЗ У ДОМАШНІХ УМОВАХ ЗА ДОПОМОГОЮ ЕКСПРЕС-ТЕСТУ НА СВИНЕЦЬ «YOCHEM». Цей тест легко виявить токсичність дитячих іграшок.

ЧОМУ ВАРТО ОБРАТИ ЕКСПРЕС-ТЕСТ НА СВИНЕЦЬ «YOCHEM»?

  • він виявляє отруйний свинець на будь-якій поверхні

  • адаптований під домашнє використання і не потребує професійних навичок

  • простий у застосуванні та забезпечує швидкий результат

За допомогою цього тесту можна визначити свинець не тільки в дитячих іграшках, а й у фарбах, будівельних матеріалах (дерево, штукатурка, побілка, цемент тощо), папері, тканинах, порошках (домашній і будівельний пил, побутова хімія).

У відеоінструкції «Експрес-тест на свинець у продуктах харчування і матеріалах YOCHEM: інструкція з використання» продемонстровано, як просто власноруч визначити наявність свинцю в різноманітних матеріалах за допомогою цього тесту.

КУПУЙТЕ ЕКСПРЕС-ТЕСТ НА СВИНЕЦЬ «YOCHEM» В ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ «NANOMARKET» – офіційного дистриб'ютора компанії «YOCHEM» в Україні. Переходьте за посиланням https://bit.ly/350NOI5

#свинецьвіграшках #тестнасвинець #укрнаномаркет #новахіміядлявас Nanomarket