На вікнах, дзеркалах, скляних дверях осідає пил і бруд. На поверхні скляних душових кабін утворюються вапняні відкладення від водопровідної води. Під час негоди знижується видимість через лобове скло автомобіля. Напевно, багатьом із нас знайомі такі проблеми.

Чи можна зробити так, щоб віконне скло, дзеркала, скляні душові кабіни, лобове скло автомобіля надовго залишалися чистими?

Так, можна. Із цим завданням успішно впорається водовідштовхувальне покриття для скла і дзеркал «YOCHEM». Це інноваційний продукт, який після нанесення на скляну поверхню створює на ній стійке довготривале захисне покриття.

Чому варто обрати водовідштовхувальне покриття для скла і дзеркал «YOCHEM»?

Після нанесення цей гідрофобний засіб створює на скляних і дзеркальних поверхнях міцний прозорий захисний шар. Завдяки набутим гідрофобним властивостям вода збирається в краплі та вільно скочується. Олеофобна здатність захисного шару знижує міцніcть прилипання жиру та інших відкладень, тому їх легко змити водою чи видалити вогкою тканиною.

Товщина захисного шару настільки тонка, що абсолютно невидима неозброєним оком. Покриття не зменшує здатності пропускати світло, не змінює прозорості скла.

Гідрофобка «YOCHEM» проста у використанні й безпечна для навколишнього середовища.

За регулярного використання в домашньому господарстві водовідштовхувального засобу «YOCHEM» відпадає потреба використовувати хімічні рідини для очищення вікон, дзеркал, скляних дверей, скла душових кабін. Достатньо тільки протирати скляні поверхні вогкою тканиною.

Автомобілістам ця гідрофобка теж стане в пригоді. Вона дасть змогу значно покращити видимість через автоскло під час дощу. Злива не стікатиме суцільним потоком, а формуватиметься в кульки, які двірники автомобіля легко скидатимуть. Обробка лобового скла покращує видимість у будь-яку погоду, забезпечує безпеку і комфорт водіння.

Як правильно наносити водовідштовхувальне покриття для скла і дзеркал «YOCHEM»

Від того, наскільки ретельно нанести покриття, залежить його ефективність і довговічність. Тому слід уважно ознайомитися з інструкцію:

  • Перед обробкою ретельно з миючими засобами вимийте скло чи дзеркало.
  • Протріть розчинником (уайт-спіритом) і зачекайте, поки поверхня висохне.
  • Нанесіть на очищену поверхню засіб YOCHEM тонким шаром.
  • Через 10–15 секунд круговими рухами розітріть засіб паперовим рушником.
  • Дайте покриттю висохнути.

Допускається нанесення ще одного шару покриття для забезпечення рівномірного перерозподілу на поверхні.

Захисний ефект на склі й дзеркалах триває кілька місяців. Скорочувати термін дії покриття можуть тільки складні погодні умови або сильна спека.

Якщо знизилася захисна дія покриття – потрібно повторити процедуру нанесення.

Отже, водовідштовхувальне покриття для скла і дзеркал «YOCHEM» – практичний засіб, що збереже ваш час, зменшить кількість прибирань, зекономить кошти на використання миючих засобів, дасть змогу підтримувати бездоганну чистоту без зайвих зусиль.

Замовляйте водовідштовхувальне покриття для скла і дзеркал «YOCHEM» в інтернет-магазині «NANOMARKET». Переходьте за посиланням https://bit.ly/38DVSyW