Якщо ви живете в старому будинку, ймовірно, платите багато грошей, щоб зігрітися протягом зими. Також у старому домі можуть виникати проблеми з конденсатом, адже через зазори між цеглинами просочується волога.

На щастя, існує декілька способів утеплення старого будинку.

Економний та ефективний варіант утеплення – фарбування стін будівлі термоізоляційною фарбою.

Тонкий шар покриття, нанесений на стіни, покращує термоізоляцію будинку і запобігає пошкодженню поверхні через негоду. Ізоляція залишає кладку повністю сухою, непроникною для води, тим самим зменшується ризик розвитку мікробних спор та цвілі. Матеріал стійкий до забруднення, дощова вода легко змиває плями, фасад будинку залишається чистим і привабливим.

За допомогою термоізоляційної фарби можна утеплити та зберегти архітектурний вигляд історичних споруд.

Кріплення зовнішніх ізоляційних матеріалів на стіни стародавніх будівель призводить до втрати їх історичного вигляду. Будь-яке оновлення повинно зберігати достовірність атмосфери житла і створювати комфортні умови перебування сучасним користувачам будівель.

Якщо фасад старої будівлі пошкоджений і потребує реконструкції, то можна запланувати зовнішнє утеплення. В іншому випадку треба використовувати внутрішню ізоляцію.

Нормативні документи вимагають, що при застосуванні внутрішньої теплоізоляції потрібно забезпечувати не тільки захист від вологи, а й протипожежну безпеку. Термоізоляційна фарба відповідає всім будівельним нормативам і може застосовуватися для внутрішньої та зовнішньої ізоляції.

Компанія «NanoPhos» (Греція) пропонує фотокаталітичну термоізоляційну фарбу з ефектом самоочищенняSurfaPaint Kirei Paint.

SurfaPaint Kirei Paint – це інтелектуальне покриття з термоізоляційними властивостями. Нанесення фарби зменшує взимку зовнішні втрати тепла та внутрішнє проникнення сонячних променів влітку, що дає можливість знизити витрати на опалення та кондиціювання.

Фотокаталітична термозахисна фарба призначена для зовнішніх і внутрішніх робіт. Її наносять на поверхні із цегли, бетону, штукатурки, гіпсокартону та інших матеріалів, де можна застосовувати емульсійні фарби.

SurfaPaint Kirei Paint – це фарба з фотокаталітичним ефектом самоочищення. Вона містить унікальні наночастинки діоксиду титану, що захищають поверхню від бруду, цвілі, грибка й ультрафіолетового випромінювання. Наночастинки активуються як сонячним, так і штучним, флуоресцентним світлом.

Під впливом сонячного або штучного, флуоресцентного світла, бруд, органічні забруднювачі, бактерії розщеплюються до нешкідливих речовин. Фотокаталітичні процеси перебігають постійно, що дає змогу запобігти забрудненню поверхні та мінімізувати ризик зростання бактерій.

Після нанесення фарби поверхня будівлі відображає більше 94 % падаючого інфрачервоного випромінювання.

Нанопокриття SurfaPaint Kirei Paint просто наноситься на поверхню за допомогою щітки, валика або пульверизатора з наконечником для розпилення діаметром 1,4 мм і більше. Фарба економічно вигідна. Її витрати – 10–12 м2/л.

Інтелектуальна фарба SURFAPAINT KIREI PAINT від NanoPhos забезпечить високу термоізоляцію і водонепроникні властивості стінам будинку, а пофарбовані поверхні виглядатимуть охайно протягом тривалого часу.

#укрнаномаркет #новахіміядлявас @nanomarket.ua