Безпека в автомобілі, без сумніву, залежить від якості скляних поверхонь. Через чисті вікна водій бачить дорожню ситуацію чітко і на достатню відстань. Він адекватно оцінює оточення, вчасно реагує на небезпеку. Отримує задоволення від комфортної поїздки.

Бруд погіршує видимість механічно. Відволікає увагу. Дратує. Особливо, якщо ти тільки-но виїхав із автомийки.

Навіть звичайний дощ стає випробуванням. Вода розтікається по склу, форма об’єктів й фігур навколо деформуються. Відстані спотворюються. Важко правильно оцінювати дорожню ситуацію. Мозок витрачає багато енергії на утримання уваги в складних умовах. Результат поїздки – втома і виснаження замість очікуваного задоволення. І роздратування від сухих крапель на склі, які ще й дуже погано відмиваються.

Вікна запотівають і в холодну пору року без ганчірки поїздка стає кошмаром. Вранці вікна чистимо від обледеніння. Кілька хвилин їзди – бокові вікна вже забризкані брудним снігом, а в дзеркала заднього огляду складно щось роздивитися.

Щовечора доводиться або їхати на автомийку або змиритися із брудом. Помити автомобіль вручну в холод мало кому приносить задоволення. Враховуючи, як нелегко відтерти сухі цятки.

Але є вихід – водовідштовхувальне покриття YOCHEM. Це універсальний засіб для захисту скла і дзеркал, зокрема й автомобільного скла.

У чому переваги водовідштовхувального покриття для автомобільного скла YOCHEM?

 • Чисте автоскло без зайвих зусиль і нервів.

 • Бруд легко змивається.

 • Краплі дощу скидаються двірниками без розмазування.
 • Сніг і лід зчищаються кількома рухами.
 • Зменшується запотівання скла.
 • Економія на миючих засобах і навіть автомийках.
 • Зручний у використанні засіб заощаджує ваш час.

Нанопокриття не дає бруду глибоко в’їдатися у поверхню. Після його нанесення на склі утворюється прозорий непомітний захисний шар, хімічно зв’язаний зі склом автомобіля. Бруд не може закріпитись через відштовхуючі властивості покриття.

З таким захистом перестають бути проблемою складні плями від комах, птахів, бітуму чи мастила.

Дощ практично не заважає огляду після обробки лобового скла водовідштовхувальним покриттям. Двірники легко впораються навіть у зливу. Краплі збираються цятками і при швидкостях вище 40 км/год просто змітаються повітряним потоком.

Жодний засіб не зможе повністю захистити автомобіль від забруднення, дощу, обледеніння тощо. Чистка і миття залишається єдиним способом підтримувати авто у хорошому стані.

Але ця робота стає легкою із захисним покриттям для скла. Економте на автомийках. Забудьте про марудне відтирання бруду. Припиніть через це нервувати, відволікатись від дороги й отримуйте задоволення від поїздки у будь-яку погоду.

Особливості гідрофобного покриття для автоскла YOCHEM:

 • Непомітний захист поверхні 24/7. Повністю прозоре покриття виявляється лише за характерними гідрофобними ефектами.

 • Стійкість – одне нанесення захищає до декількох місяців. Практично не змивається під час миття.

 • Зв’язується зі склом на хімічному рівні. Утворює надійний бар’єр, що відштовхує воду та бруд.
 • Краплі дощу не розпливаються по склу. Так водію значно легше оцінювати дорожню ситуацію в русі.
 • Не лишається плям, що важко відмити. Пил, бітум, водяний камінь, рештки комах і сліди птахів зникають за кілька рухів.
 • Олеофобність – жирові забруднення легко знімаються звичайною ганчіркою.
 • Безпечний для людини та довкілля.

Стійкість покриття прямо залежить від якості підготовки поверхні перед нанесенням. Скло перед застосуванням засобу має бути чистим, сухим і знежиреним. Детальна інструкція щодо застосування за посиланням нижче та на упаковці засобу.

Замовляйте водовідштовхувальне покриття для скла і дзеркал «YOCHEM» в інтернет-магазині «NANOMARKET». Переходьте за посиланням https://bit.ly/38DVSyW

NANOMARKET гарантує якість засобу, ціну без «накрутки» посередників, забезпечить швидку доставку. На сторінках інтернет-магазину ви знайдете інші корисні продукти виробництва YOCHEM для скла, дзеркал, тести на ртуть і формальдегід у повітрі тощо.