Найпростіший спосіб підживлення рослин – водорозчинні добрива

Використання водорозчинних добрив – це найпростіший спосіб підживлення, який дає змогу рослинам отримувати найбільшу кількість поживних речовин, яку вони здатні спожити.

Добрива й мінерали, що знаходяться в розчині, легко засвоюються кореневою системою і діють швидко. Перевага готових водорозчинних добрив – це збалансована кількість поживних речовин, що забезпечує гарний розвиток рослин, високий врожай та поліпшення смакових якостей плодів.

Висока популярність таких розчинів пояснюється ще й тим, що з ними легко працювати. На відміну від гранульованих добрив, при дотриманні дозування, прописаного в інструкції, зменшується ризик «спалити» проростки. Водорозчинні добрива придатні для внесення в ґрунт з поливною водою, при крапельному зрошенні, в гідропонних системах та для позакореневих підживлень.

Щоб забезпечити гарний розвиток садових і кімнатних рослин, важливо придбати хороше добриво й правильно його застосовувати. Зверніть увагу на концентровані водорозчинні добрива VERDE (виробник «YOCHEM») для гідропоніки і підживлення ґрунтових та кімнатних рослин – VerdeGrow, VerdeBloom і VerdeMicro.

Ви можете купити окремі види добрива з різною кількістю поживних речовин або одразу придбати набір з трьох добрив, який використовується у певній послідовності на всіх етапах росту рослин.

Основні складники мінеральних водорозчинних добрив – макроелементи

Усі добрива містять макроелементи, а саме: азот, калій та фосфор. Перш ніж придбати певне добриво, доцільно зрозуміти, за що відповідає кожен хімічний елемент.

  • Азот (N) – найважливіший із трьох елементів. Відповідальний за вегетативний ріст і за врожайність культур.

  • Фосфор (P) стимулює розвиток кореневої системи. Завдяки йому рослини виростають сильними, гарно квітнуть та добре плодоносять.
  • Калій (K) працює разом з азотом, допомагає рослинам накопичувати цукор і крохмаль, підсилює зимостійкість, посухостійкість, опір до грибкових захворювань.

Усі три елементи життєво необхідні саджанцям, але в залежності від культури й періоду розвитку в рослини змінюється потреба у відповідних поживних елементах. Саме тому для кожного етапу росту потрібні добрива з різним співвідношенням азоту:фосфору:калію. Відповідно, виробники випускають і маркують свою продукцію подібними числовими значеннями N:P:K 2:1:6. Це означає, що добриво містить 2 масові частини азоту, 1 – фосфору та 6 – калію.

Допоміжні складники мінеральних водорозчинних добрив – мікроелементи

Основні мікроелементи в добривах – це кальцій, магній, залізо, мідь, марганець, цинк, молібден, бор і сірка та ін. Якщо будь-якого мікроелемента бракує, то рослини хворіють, що можна побачити за характерними симптомами. Наприклад, дефіцит заліза викликає хлороз (жовте листя із зеленими прожилками), який легко виправляється за допомогою додаткового внесення в ґрунт хелатного заліза.

Концентровані водорозчинні добрива VERDE від YOCHEM

Бренд YOCHEM пропонує своїм покупцям ряд добрив VERDE, які призначені для вирощування гідропонічних культур, а також для підживлення кімнатних та ґрунтових рослин. Ефективність добрив VERDE перевірено Національним інститутом біоресурсів та природокористування України.

Концентроване водорозчинне добриво VerdeGrow

Має вміст макроелементів N:P:K 2:1:6, забезпечує гарний ріст та розвиток молодих рослин і зелені. Добриво VerdeGrow містить 2 частини легкозасвоюваного азоту в декількох формах, 1 частку – фосфору та 6 – калію.

У складі присутній мікроелемент магній (Mg), який є важливим елементом живлення для рослини (особливо у молодих частинах) під час цвітіння, плодоносіння і дозрівання насіння.

 

Концентроване водорозчинне добриво VerdeBloom

Має вміст макроелементів N:P:K 0:8:4. Використовується на етапі цвітіння і дозрівання плодів. 

Добриво VerdeBloom насичене фосфором, калієм та не містить азоту. Така комбінація макроелементів дає змогу рослинам уповільнити ріст і зосередитися на формуванні плодів.

До складу добрива входить мікроелемент магній (Mg), який пришвидшує засвоєння поживних речовин з ґрунту.

 

 

Концентроване водорозчинне добриво VerdeMicro

До його складу входять макроелементи N:P:K 5:0:3 і набір мікроелементів – кальцій, барій, кобальт, залізо, мідь, марганець, цинк, молібден. Якщо рослини не отримують належну кількість мікроелементів, то спостерігається відхилення в розвитку, відмирання верхніх гілок, спотворення листків, ріст грибкових захворювань та виникають інші проблеми.

Добриво VerdeMicro надає рослинам живлення мікроелементами, забезпечує за рахунок азоту та калію вегетативний ріст та опір до захворювань.

Набір водорозчинних концентрованих добрив VERDE – VerdeGrow, VerdeBloom і VerdeMicro

Три добрива можна використати в певній послідовності згідно з процесом росту рослин або, згідно з рекомендацією виробника, поєднати їх у різних співвідношеннях.

Комбінація трьох добрив дає змогу надати рослинам збалансованого живлення необхідними макро- та мікроелементами на різних етапах росту.

На сайті виробника добрив VERDE «YOCHEM» наведені базові таблиці використання добрив для гідропоніки і для поливної води (полив ґрунту чи горщика).

 

Ви можете переглянути відеоінструкцію, де роз’яснено, як правильно відміряти, розбавляти концентровані водорозчинні добрива VERDE, а також ознайомитися з порадами, у який період росту рослин доцільніше використовувати той чи інший вид добрива.

Замовляйте водорозчинні добрива для гідропонічних культур і підживлення ґрунтових та кімнатних рослин VERDE від «YOCHEM» в інтернет-магазині «NANOMARKET». Переходьте за посиланням https://bit.ly/34NMQyr